Duben 2017

Novinka od Sephory!

30. dubna 2017 v 13:43 Kosmetika


Novinkou od Sephory je pečující řada o pleť Mix & play.

Tato řada se dále dělí na tři části:

1. Odličovací a čistící produkty - tato část se dělí na tři části
1. Micelární čistící produkty - v této části si můžete koupit různé micelární vody, micelární odličovací mléka a micelární
odličovací gely
2.Čistící a exfoliační krémy - tady si můžete pořídit odličovací krémy a exfoliační čistící krémy
3.Čistící a exfoliační ubrousky - zde si můžete koupit odličovací ubrousky a exfoliační ubrousky

2. Hydratační produkty - v této části pořídíte balzámy na rty

3. Masky - tady pořídíte textilní pleťové masky, textilní masky na oči, čistící masky na nos, textilní masky na rty, masky na
nohy, masky na ruce a noční pleťové masky

ODLIČOVACÍ A ČISTÍCÍ PRODUKTY


BALZÁMY NA RTY


MASKY


Jak se vám produkty líbí, nebo jestli nějaké vlastníte napište do komentářů.


Tinina kolekce!

28. dubna 2017 v 16:07 Móda

Tato kolekce od Martiny Stoessel je určená na jaro a léto. Tady jsem vám vypsala oblečení, které můžete zakoupit na elcorteingles.es. Logem této kolekce se stal Tinin pejsek Olga.

Olga je také na tričkách ve čtyřech barvách- meruňková, černá, bílá a šedivá.


Dalším kouskem z této kolekce je crop top s kalhotami ( Tinin nejoblíbenější), seženete ho v růžové a černé barvě.

Dále si můžete zakoupit klasické tílko v červené, bílé a černé barvě.


Další je sako (bunda), které vypadá jako uniforma- černá barva.Podobně vypadá i tenhle overal- černá barva.


Další jsou mini šaty- bílá a meruňková barva.


A jako poslední si zatím můžete zakoupit boyfrendy se cvoky a děrované kalhoty.


A tady se podívejte jak svoji kolekci ukazuje Tini na svém youtube kanále.Jaký kousek se vám líbí nejvíc? A jestli nějaký vlastníte napište do komentářů.

Písně z Violetty 2.série

27. dubna 2017 v 15:57 Violetta
Znělka z 2. série.

Seznam písní:
Entre dos Mundos
Hoy Somos Más
Yo Soy Asi
Alcancemos las Estrellas
Euforia
Cuando Me Voy
Código Amistad
Cómo Quieres
On Beat
Peligrosamente Bellas
Algo Se Enciende
Luz, Cámara, Acción
Nuestro Camino
Ven Con Nosotros
Soy Mi Mejor Momento
Si Es Por Amor
Esto No Puede Terminar

Tady jsem vám vybrala podle mě nejhezčí písně:

Hoy Somos Más
Entre Dos Mundos
Euforia
On Beat
Como Quires
Luz, Cámara, Acción
Soy Mi Mejor De Momento
Esto No Puedo Terminar

A jaká písnička se vám líbí nejvíce ? Napište do komentářů.

Novinka od Syoss

26. dubna 2017 v 13:27 Kosmetika
SALONPLEX Hair Reconstruction
Tato nová řada je pro obnovení vlasů. První vlasová péče od Syoss pro chemicky ošetřované a mechanicky zatěžované vlasy.


Řada obsahuje šampon, který vytváří miliony vazeb ve vlasové struktuře a vyplňuje vlasy zevnitř. Při pravidelném používání zaceluje a chrání povrch vlasového vlákna před vnějšími vlivy.


Kondicionér vytváří miliony vazeb ve vlasové struktuře a vyplňuje vlasy zevnitř. Při pravidelném používání zaceluje a chrání povrch vlasového vlákna před vnějšími vlivy.


Regenerační sérum okamžitě vytváří miliony vazeb ve vlasové struktuře a vyplňuje vlasy zevnitř. Při pravidelném používání zaceluje a chrání povrch vlasového vlákna před vnějšími vlivy a hloubkově regeneruje vlasy.Violetta 2. část

25. dubna 2017 v 16:26 Violetta


Violetta 2.série
Violetta chodí do Studia, které se přejmenuje na Studio On Beat. Její otec ji ve zpěvu, tanci a herectví povzbuzuje. Objevily se zde tři nové hlavnější postavy, které tak trochu zamíchají dějem. Jako první je Lara, která začne chodit s Leonem, je to jeho mechanička na motokrosu. Druhou postavou je Jackie, nová profesorka tance místo Gregoria.Ta zamotá hlavu Pablovi, kterého ale miluje Angie. Poté je tu Diego, který se zná s Ludmilou od dětství a mají plán, že Diego začne chodit s Violettou a pak jí zlomí srdce a Ludmi za to Diegovi řekne, kdo je jeho otec. Na konci série vyhrávají Violetta, Leon, Francesca a Diego v taneční soutěži cestu do Madridu. Diego se pak ale do Violetty zamiluje doopravdy, ale nikdo tomu neuvěří potom, co Leon natočí jeho hovor s Ludmilou. Po vystoupení, kde se právě tato situace odehrála se Leon a Violetta vrátí k sobě. Diego se dozví, že jeho otcem je Gregorio, profesor tance, který když se tuto zprávu dozví se úplně změní od přísného učitele k milému obdivovanému a milovanému profesorovi, kterého studenti mají rádi.

Violetta en Vivo
Violetta en Vivo je první turné seriálu Disney Channel Violetta. Koncerty se konaly v Latinské Americe a v Evropě. Na základě úspěchu seriálu bylo na začátku roku 2013 oznámeno, že se hlavní představitelé seriálu v čele s Martinou Stoessel, Jorgem Blancem, Diegem Domínguezem a dalšími představí v živé koncertní show v Jižní Americe a Evropě. Turné s názvem Violetta en Vivo odstartovalo 13. července 2013 v Teatro Gran Rex v Buenos Aires. Zde proběhlo dohromady 60 živých vystoupení a prodaných bylo více než 180 000 vstupenek. Z Evropských zemí turné navštívilo Španělsko, Itálii a Francii. Tour skončila 3. března 2014 znovu v Buenos Aires a dočkala se pozitivních ohlasů mezi fanoušky i kritiky.
S Diegem a Leónem

Koncert En vivo

Nová kolekce Ellie Goulding

23. dubna 2017 v 9:27 Móda
Novou kolekci Star Collection pro Deichmann určitě znáte alespoň z reklamy, ale věděli jste že je to Ellieina písnička? Sice je rok stará, ale pro reklamu natočila nový krátký videoklip.

Tady se podívejte na Elliino živé vystoupení.


Ale teď kolekce. Jestli potřebujete obnovit botník na jaro, tak nyní máte příležitost, protože kolekce je určná na jaro. Mě nejvíce zaujaly sandálové lodičky (850 Kč) a sandály na platformě (700 Kč).


Co mě zaujalo.A co se vám líbí? Napište do komentářů.

Písně z Violetty 1.série

22. dubna 2017 v 14:07 Violetta

Znělka seriálu En Mi Mundo se každou sérii změní. Tady ji máte z 1. série.


En Mi Mundo
Te Creo
Voy Por Ti
Juntos Somos Mas
Entre Tu y Yo
Ahí estare
Tienes Todo
Te esperare
Veo Veo
Dile Que Si
Habla Si Puedes
Verte De Lejos
Ven y canta
Tienes el Talento
Are You Ready for the Ride
Junto a Ti
Podemos
Ser Mejor

Te Creo
Tienes Todo
Veo Veo
Dile Que Si
Ven y Canta
Habla Si Puedes
Junto a Ti
Ser Mejor

Novinky od Maybelline New York

21. dubna 2017 v 17:40 Kosmetika
1. novinkou je řada Fit me, která obsahuje tekutý make up, který obsahuje mikro-pudrové částice a neucpává póry. Řada dále má pudry, bronzery, tvářenky a korektory.
Druhou novinkou je řasenka BIG SHOT. Tato řasenka má dosud největší objem od značky Maybelline. Objemový kartáček se dostane blízko ke kořínkům řas. Husté štětinky zachytí a nanesou více kolagenové textury pro objem jedním tahem.


Kdo tyto produkty vyzkoušel ať napíše do komentářů.

Violetta 1. část

19. dubna 2017 v 16:30 Violetta
Violetta

Mezi největší úspěchy Tini patří Violetta. Určitě každý kdo zná Tini zná i Violettu, protože je to její část života za kterou je velice ráda.A kdo Tini ani seriál Violetta nezná, tak dnes se dozví co to je a o čem je 1. série.

Nejdříve se ale podíváme, jak Tini roli získala.
Její otec chtěl Disney Channel navrhnout projekt Dulce y Nea a požádal Tini aby nahrála pár písniček pro prezentaci. Tini souhlasila a písničky nahrála v nahrávacím studiu, které patřilo jejím bratrancům. Když její tatínek ukazoval projekt lidem z Disney a pustil jim nahrávky, ptali se kdo to zpívá, protože se jim to moc líbilo. Také rok hledali hlavní představitelku do pořadu Violetta a Tini nabídli aby se zúčastnila castingu. Tini se castingu zúčastnila. Bylo jí 14 let a casting byl její první. Na castingu zpívala píseň Lo que soy od Demi Lovato, kterou procvičovala se svojí učitelkou zpěvu a tančila hiphopovou choreografii, kterou si sama vymyslela. Ale tu pochvýli zapomněla a tak improvizovala. Vždyť už od malička tančila před zrcadlem!

Zde se můžete podívat na části Martinina castingu


Co je Violetta?
Violetta je argentinský dramatický seriál, někdy se uvádí jako telenovela, který měl premiéru 14. května 2012 na Disney Channel Latinská Amerika a 11. listopadu 2013 na českém Disney channel. V České repiblice skončil 15. dubna 2016. Seriál má dohromady 3 série, přičemž každá obsahuje 80 epizod. Seriál vypráví o příběhu hudebně nadané teenagerky Violetty, která se vrací do svého rodného Buenos Aires se svým otcem poté, co několik let žili v Evropě. Každá epizoda obsahuje originální hudební čísla různých hudebních žánrů.

1.série

Violetta je dospívající dívka, která si není vědoma svého velmi speciálního hudebního nadání. Tento talent zdědila po své matce, slavné zpěvačce, která zemřela při tragické nehodě, když byla Violetta jen malé děvče.
German, její otec, je velmi úspěšný muž, který miluje svou dceru přesto, že je přehnaně přísný. Po nehodě se oba přestěhují do Madridu a German své dceři zamezí téměř jakýkoli kontakt s ostatními dětmi jejího věku. German si je vědom toho, že Violetta je velmi talentovaná a povzbuzuje ji ve hře na klavír, ale drží ji dál od zpěvu či herectví.
Všechno se změní, když se vrátí do své vlasti do Buenos Aires. Tam Violetta začne chodit na hodiny klavíru ve "Studiu 21", prestižní hudební škole. Tam potká Angie, svou novou domácí učitelku a vychovatelku, která ji podporuje v rozvíjení svého talentu. Nikdo ani netuší, že Angie je sestra Marie, matky Violetty, a tedy Violettina teta.
Později se Violetta zapíše do studia a po zkouškách se z ní stává plnohodnotná studentka. Violetta potkává ve studiu mnoho hudebně nadaných studentů, včetně Tomáse a Leóna. Jsou to dva chlapci se zcela opačnými osobnostmi, kteří se do ní zamilují a bojují o její srdce. Kromě toho poznává nové přátelé i nepřátelé, pomalu začíná dospívat a z malé dívenky uzamčené ve svém pokoji se stává sebevědomá holka s obrovským hudebním talentem. Ve Studiu také potká Francescu a Camilu a stanou se z nich nejlepší kamarádky. Violetty nepřítel je Ludmila, která jí závidí a proto jí škodí.


S Camilou a Francescou

S Tomásem a Leonem

S Ludmilou


Kdo byl velký fanoušek Violetty ať napíše do komentářů.

Jaká barva bude v roce 2017 in?

17. dubna 2017 v 11:34 Móda
GREENERY
Barvou roku 2017 se podle Pantone Color Institute v New Yorku stala svěží zelená. Pantone každý rok vyhlašuje barvu roku, která ovlivňuje módní návrháře, bytové designery i kosmetické noviny.

Proč zelená?
Protože symbolizuje nové začátky. Svěží odstín a lehký nádech žlutých podtónů má představovat první jarní dny, když se objevuje první tráva, stromy dostávají krásnou barvu a my se hned pohledem na jejich barvy cítíme mnohem líp.

Jak greenery nosit?
Můžete si pořídit jeden kousek nebo doplněk a máte to. Hlavní je nepřehnat to. Greenery má barvy spojovat, ne jim vládnout.

A jak se vám barva roku líbí? Napište do komentářů.