Violetta 1. část

19. dubna 2017 v 16:30 |  Violetta
Violetta

Mezi největší úspěchy Tini patří Violetta. Určitě každý kdo zná Tini zná i Violettu, protože je to její část života za kterou je velice ráda.A kdo Tini ani seriál Violetta nezná, tak dnes se dozví co to je a o čem je 1. série.

Nejdříve se ale podíváme, jak Tini roli získala.
Její otec chtěl Disney Channel navrhnout projekt Dulce y Nea a požádal Tini aby nahrála pár písniček pro prezentaci. Tini souhlasila a písničky nahrála v nahrávacím studiu, které patřilo jejím bratrancům. Když její tatínek ukazoval projekt lidem z Disney a pustil jim nahrávky, ptali se kdo to zpívá, protože se jim to moc líbilo. Také rok hledali hlavní představitelku do pořadu Violetta a Tini nabídli aby se zúčastnila castingu. Tini se castingu zúčastnila. Bylo jí 14 let a casting byl její první. Na castingu zpívala píseň Lo que soy od Demi Lovato, kterou procvičovala se svojí učitelkou zpěvu a tančila hiphopovou choreografii, kterou si sama vymyslela. Ale tu pochvýli zapomněla a tak improvizovala. Vždyť už od malička tančila před zrcadlem!

Zde se můžete podívat na části Martinina castingu


Co je Violetta?
Violetta je argentinský dramatický seriál, někdy se uvádí jako telenovela, který měl premiéru 14. května 2012 na Disney Channel Latinská Amerika a 11. listopadu 2013 na českém Disney channel. V České repiblice skončil 15. dubna 2016. Seriál má dohromady 3 série, přičemž každá obsahuje 80 epizod. Seriál vypráví o příběhu hudebně nadané teenagerky Violetty, která se vrací do svého rodného Buenos Aires se svým otcem poté, co několik let žili v Evropě. Každá epizoda obsahuje originální hudební čísla různých hudebních žánrů.

1.série

Violetta je dospívající dívka, která si není vědoma svého velmi speciálního hudebního nadání. Tento talent zdědila po své matce, slavné zpěvačce, která zemřela při tragické nehodě, když byla Violetta jen malé děvče.
German, její otec, je velmi úspěšný muž, který miluje svou dceru přesto, že je přehnaně přísný. Po nehodě se oba přestěhují do Madridu a German své dceři zamezí téměř jakýkoli kontakt s ostatními dětmi jejího věku. German si je vědom toho, že Violetta je velmi talentovaná a povzbuzuje ji ve hře na klavír, ale drží ji dál od zpěvu či herectví.
Všechno se změní, když se vrátí do své vlasti do Buenos Aires. Tam Violetta začne chodit na hodiny klavíru ve "Studiu 21", prestižní hudební škole. Tam potká Angie, svou novou domácí učitelku a vychovatelku, která ji podporuje v rozvíjení svého talentu. Nikdo ani netuší, že Angie je sestra Marie, matky Violetty, a tedy Violettina teta.
Později se Violetta zapíše do studia a po zkouškách se z ní stává plnohodnotná studentka. Violetta potkává ve studiu mnoho hudebně nadaných studentů, včetně Tomáse a Leóna. Jsou to dva chlapci se zcela opačnými osobnostmi, kteří se do ní zamilují a bojují o její srdce. Kromě toho poznává nové přátelé i nepřátelé, pomalu začíná dospívat a z malé dívenky uzamčené ve svém pokoji se stává sebevědomá holka s obrovským hudebním talentem. Ve Studiu také potká Francescu a Camilu a stanou se z nich nejlepší kamarádky. Violetty nepřítel je Ludmila, která jí závidí a proto jí škodí.


S Camilou a Francescou

S Tomásem a Leonem

S Ludmilou


Kdo byl velký fanoušek Violetty ať napíše do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 V- loverka V- loverka | 20. dubna 2017 v 13:07 | Reagovat

Ja primo miluju Violettu

2 Lupa Lupa | Web | 21. dubna 2017 v 14:28 | Reagovat

Jen tak dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama