Květen 2017

Tini - 6.část

28. května 2017 v 19:46 TiniTINI SÓLOVÉ ALBUM + VIDEOKLIPY

Vzhledem k celosvětovému úspěchu seriálu Violetta 21.srpna 2015 bylo zjištěno, že Tini podepsala smlouvu s Hollywood Records, a že rozjela svojí sólovou kariéru. Všichni fanoušci z toho měli radost. A tak se v měsících leden-březen 2016 natáčelo první sólové CD Tini. Album získalo v Argentině zlatý certifikát, za méně než dva měsíce se prodalo více než 110 000 kopií po celém světě.

Album obsahuje 2 CD. V prvním jsou pouze Tininy písničky a v druhém písně z filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta.

1.CD : 1. All You Gotta Do
2. Great Escape
3. Still Standing
4. Got Me Started
5. My Stupid Heart
6. Don't Cry for Me
7. Finders Keepers
8. Handwritten
9. Sólo Dime Tu
10. Sigo Adelante
11. Si Tu Te Vas
12.Lo Que Tu Alma Escribe

2.CD : 1. Siempre Brillarás
2. Se Escapa Tu Amor
3. Yo Te Amo A Ti (ft.Jorge Blanco)
4. Confía En Mí
5. Born to Shine
6. I Want You (ft. Jorge Blanco)
7. Light Your Heart (Jorge Blanco)
8. Losing the Love
9. Siempre Brillarás (Akustická verze)


VIDEOKLIPY:
( počet zhlédnutí do 28.3.2017)

1. videoklip, který Tini vydala je Siempre brillaras. Byl vydán 25.3.2016 a má 32 085 793 zhlédnutí. Nejúspěšnější
videoklip.

2. videoklip - Born to shine (ve španělštině Siempre brillaras). Vydán 8.4.2016. Má 3 120 051 zhlédnutí.


3. videoklip - Yo te amo a ti ( duet s Jorgem Blancem). Vydán 29.4.2016. Má 8 163 611 zhlédnutí.


4.videoklip - Losing the love. Vydán 6.5.2016. Má 7 831 685 zhlédnutí.


5. videoklip - Great escape. Vydán 8.7.2016. Má 19 196 801 zhlédnutí.

6. videoklip - Got me started tour. Vydán 8.12.2016. Má 12 415 101 zhlédnutí.


7.videoklip - Ya no hay nadie que nos pare (v angličtině Got me started) ft. Sebastian Yatra. Vydán 19.1.2017. Má
6 606 144 zhlédnutí.
8.videoklip - Si tu te vas. Tento klip je nejnovější. Vydán 4.5.2017. Má 2 660 963 zhlédnutí.


DANCE VIDEOKLIPY:
1. videoklip - Yo me escapare. Vydán 12.8.2016. Má 925 252 zhlédnutí.


2. videoklip - Finders keepers. Vydán 24.2.2017. Má 1 397 735 zhlédnutí.


OSTATNÍ:
Poslední videoklipem se stal cover na písničku Desde Cuando. Tini ho společně nazpívala s Augustinem Bernasconim (hraje Gastóna v Soy Luně). Vydán 30. 7. 2016. Má 10 393 402 zhlédnutí.Na konec bych už jen dodala, že počet zhlédnutí se každou chvíli mění, tak je jasná co jsem napsala je už minulostí. Je to dobře, protože to Tini moc přeji. A doufám že i vy svým zhlédnutím jí pomůžete k větší sledovanosti. Kdo došel až na konec článku, tomu bych chtěla poděkovat.Mrkající Do komentářů pište jak se vám videoklipy a písně líbí.

Nová řada od Essence

25. května 2017 v 9:41 Kosmetika

Značka Essence oslavila před nedávnem 15 let. Novinkou od Essence se stala řada BLOSSOM DREM. Tato řada není na nic zaměřená, ale symbolem této řady jsou květiny, takže jí poznáte na první pohled. Řada je určená na jaro, obsahuje: duhový highlighter,tvářenky, paletku očních stínů, skosený štětec, tužky na oči, pilník na nehty, lesky na rty a laky na nehty.


Tini - 5. část

23. května 2017 v 9:20 Tini
EL GRAN CAMBIO DE VIOLETTA

Po natáčení seriálu Violetta a turné Violetta Live, se v roce 2016 začal natáčet film Tini: Violettina proměna. Film měl premiéru 6.5. 2016 ve Španělsku a 9.3. 2017 v České republice na HBO. Nyní si ho můžete stáhnout zde: https://uloz.to/!mHhyRSuLdRbk/tini-violettina-promena-cz-dabing-rodinny-2016-avi. Film trvá 95 min.

O FILMU:
V příběhu musí Violetta nechat svoji kariéru za zády. Po návratu z celosvětového turné na ni čekají nenadálé zprávy. Violetta se rázem ocitne na křižovatce a je nucena zpochybnit úplně všechno. Podle médií si myslí, že Leon chodí s Melanie ( Sofia Carson), to ale není pravda. Ve snaze následovat intuici a vydat se vlastní cestou přijme spontánní pozvání na výlet přes půlku světa (na Sicílii), aby našla odpovědi na své otázky. Tam potká Caia, který ji ukazuje město a později se do něj zamiluje. Violetta je ubytovaná u Isabelly, která jí začne oslovovat Tini. Tuto část nechci úplně rozebírat, protože je velice dojemná a určitě bych vám zkazila překvapení jak to dopadlo, ale prozradím vám, že to souvisí s Violettinou, již zesnulou maminkou. V domě kde je Violetta ubytovaná pozná mnoho nadaných mladých lidí, se kterými se skamarádí. Později se ve městě začne konat soutěž, kde mladí lidé skládají písničky a poté je zazpívají. Isabella přesvědčí Violettu, aby se zúčastnila. Díky soutěži překoná Violetta svoji skladatelskou krizi a později se zase vrátí ke své kariéře. Ve filmu se také objevují postavy z Violetty - Germán, Angie, Ludmila a León. V průběhu děje se vydá Ludmila společně s Leónem hledat Violettu, aby ji Leon získal zpět.

Ve filmu se objevilo spoust písniček, které jsou také na Tinině prvním CD. O tom, ale až v dalším článku o Tini, ve kterém se dočtete právě o CD a Tininých videoklipech.

Panini vyrobilo samolepkové albu na téma tohoto filmu, ale v ČR ho sehnat nemůžete, ale můžete si ho objednat na německých e-shopech.

Tento film byl dojemný, nádherný, neexistuje slovo kterým bych ho popsala. Doporučuji ho všem, i těm kdo neměli rádi Violettu, protože je jiný,nenavazuje na Violettu a odehrává se v nádherném prostředí. Kdo z vás film viděl, ať napíše do komentářů jak se mu líbil.

Výšivky

21. května 2017 v 15:39 Móda
Určitě jste si všimli, že novým módním trendem se staly výšivky hlavně květovaného vzoru. Rády je nosí i naše youtuberky jako jsou např. Lucka z A Cup of Style, nebo Alice z Mámou stylově. Najít je můžete na všech kouscích co si jen vzpomenete. Např:
Já moc nejsem velký fanoušek výšivek. A co vy? Pište vaše názory do komentářů.

Novinka od Rimmel London!

18. května 2017 v 9:00 Kosmetika

Ahoj, dnes to bude krátký a informativní článek, doufám že vám poslouží a novinku si koupíte. Novinkou od Rimmel London se stala řasenka Volume Shake. Před použitím s ní protřepejte, tak zabráníte žmolkovatění, vysychání a déle vám vydrží. ( Když s ní protřepete, bude čerstvá). Určitě jí znáte z reklamy s Carou:


Tini - 4.část

16. května 2017 v 9:00 Tini

Ahoj, dnes se podíváme na to, co Tini dělala mezi roky 2013 - 2015 zajiímavého kromě Violetty.

2013 - Tini společně s Lodovicou Comello (hrála Francescu ve Violettě) nadabovaly postavy Carrie a Britney v italské
verzi Univerzita pro příšerky.

- Tini se potkala s Messim v Barceloně. Potkali se v hotelu, kde Tini přijala návštěvu: holčičku se strýcem. Samozřejmě že Tini byla překvapená! Messi jí vyprávěl, jak jí jeho neteř miluje, a pak jí daroval dres Barcy.

- Také v tomto roce vyhrála Tini cenu Martina Fiera za objev roku a za nejlepší pořad pro děti a mládež. Kritizovali jí za model, který měla na sobě. Co na něj říkáte vy? Napište do komentářů.


2014 - Tini napsala svoji biografii s názvem Simplemente Tini ( v češtině Říkejte mi Tini). Tuto knihu doporučuji těm
co mají rádi Tini, protože se tam dozvíte hodně zajímavých věcí o Tini do roku 2014. Tuto knihu napsala pro svoje
fanoušky, protože ví, že mezi námi je veliké pouto. V knize nepíše jen ona, ale také její rodina.A nakonec krátké info o současnosti.

Tini skončilo turné Got Me Started Tour v Evropě, ale 30. června pokračuje v Jižní Americe.

Uběhly skoro dva týdny od vydání nového videoklipu Si Tu Te Vas a už má téměř 1 841 000 shlédnutí!

AVON pochod

14. května 2017 v 15:16 Móda
Dříve než se budeme věnovat módě, by bylo dobré si přečíst o čem AVON pochod je. Pochod se koná 10. června v Praze, začíná se ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí, trasa je dlouhá 3,7 km. Účelem tohoto pochodu je vybrat co nejvíce peněz na léčbu proti rakovině prsu. Vstupenkou na pochod jsou trička, které navrhl Lukáš Macháček.

Letošními ambasadory jsou např.: A Cup Of Style, Debbi, Hana Holišová, Monika Absolonová, Olga Šípková, Roman Vojtek, Václav Noid Bárta, atd.

A teď na módu. Jak už bylo zmíněno, vstupenkou jsou trička. Pro tento rok máte na výběr tři varianty.
1. Pro ženy: Toto tričko je delší, takže ho můžete nosit jako šaty a má kapsy. Barva je růžová, stejně jako symbol pochodu.
(399 Kč.)
2. Pro muže: Toto triko má obvyklou délku, seženete ho v šedivé barvě. Zezádu je zajímavý růžový šev. Toto triko můžou nosit
i ženy. (399 Kč)
3. Dětské: Toto triko je stejné jako u žen, změna je ale v barvě, ta je slonovinová. (319 Kč)

Všechny trička můžete doplnit růžovou stuhou (20 Kč). A jak na to, to vám poradí Nicole z A Cup Of Style.


Extraordinary CLAY + recenze

13. května 2017 v 16:29 Kosmetika
Ahoj, dnes bych vám chtěla představit řadu Extraordinary CLAY od L'ORÉAL Paris (Elseve). Předtím se chci omluvit, že dlouho nevycházely žádné články, protože tento týden byl pro mě těžký ve škole, tak doufám že příští týden bude lepší a články budou vycházet častěji. A teď už jdeme na věc!

Tato řada je určena pro rychle se mastící vlasy, všechny čtyři produkty obsahují tři blahodárné jíly:
1. šampon - dvě velikosti
2. očisťující maska
3. očisťující balzám
4. suchý šamponRecenze:
Z této řady jsem pouze vyzkoušela šampon (400 ml). Na tomto šamponu musím pochválit to, že na obalu je napsáno vše popravdě. Nepatří mezi ty kde vám toho slíbí a nic ,, nedodrží ". Např. na obale je napsáno, že vám vlasy zůstanou 72h (3 dny) nemastné ( ale ten třetí den si je já už musím umít znovu). Další plus je, že nádherně voní. Jako jediné minus mi přijde, že vlasy jsou po umytí drsnější. Tento šampon není nějaký zázrak, přijde mi jako ostatní, které jsem kdy použila, ale jestli máte hodně mastné vlasy určitě ho vyzkoušejte.

Violetta photocards - 1. série

8. května 2017 v 12:48 Violetta

Ahoj, dnes bych vám chtěla nabídnout výměnu těchto karet z Violetty 1. série:

Nebo si je můžete koupit, cena za jednu kartu je 7 Kč. Kdyby někdo z vás měl zájem, napište do komentářů svůj e-mail a blíže se domluvíme.

Novinka od F&F

7. května 2017 v 14:31 Móda


Novinkou od F&F se stala letní kampaň Supermarket Woman, která vznikla kvůli podpoře žen, které zvládnou vše. Samotné F&F říká že je to pro ženy které drží dítě v jedné ruce, mléko v druhé, a u toho si zvládnou vybrat šik outfity na novou sezónu.
Kolekci také můžete znát z této reklamy:


Tato kolekce nabízí opravdu hodně, a proto se podívejte sem http://www.ffmoda.com/cz/damska/zakladni-kousky/.
A jak se vám kousky líbí napište do komentářů.