Tini - 4.část

16. května 2017 v 9:00 |  Tini

Ahoj, dnes se podíváme na to, co Tini dělala mezi roky 2013 - 2015 zajiímavého kromě Violetty.

2013 - Tini společně s Lodovicou Comello (hrála Francescu ve Violettě) nadabovaly postavy Carrie a Britney v italské
verzi Univerzita pro příšerky.

- Tini se potkala s Messim v Barceloně. Potkali se v hotelu, kde Tini přijala návštěvu: holčičku se strýcem. Samozřejmě že Tini byla překvapená! Messi jí vyprávěl, jak jí jeho neteř miluje, a pak jí daroval dres Barcy.

- Také v tomto roce vyhrála Tini cenu Martina Fiera za objev roku a za nejlepší pořad pro děti a mládež. Kritizovali jí za model, který měla na sobě. Co na něj říkáte vy? Napište do komentářů.


2014 - Tini napsala svoji biografii s názvem Simplemente Tini ( v češtině Říkejte mi Tini). Tuto knihu doporučuji těm
co mají rádi Tini, protože se tam dozvíte hodně zajímavých věcí o Tini do roku 2014. Tuto knihu napsala pro svoje
fanoušky, protože ví, že mezi námi je veliké pouto. V knize nepíše jen ona, ale také její rodina.A nakonec krátké info o současnosti.

Tini skončilo turné Got Me Started Tour v Evropě, ale 30. června pokračuje v Jižní Americe.

Uběhly skoro dva týdny od vydání nového videoklipu Si Tu Te Vas a už má téměř 1 841 000 shlédnutí!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mám dále psát články o Violettě?

Ano 100% (3)
Ne 0% (0)

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 16. května 2017 v 9:21 | Reagovat

Podívejme se do minulosti, pořád se pracovní doba zkracuje, protože se vše; automatizuje, optimalizuje, digitalizuje, globalizuje, kontejnerizuje, robotizuje, atd. proč bychom nemohli dělat týdně místo 40 hodin jenom 10 hodin, pokud se zavede v EU jenom úkolová mzda, a zakáže se časová mzda, tak zvládneme za 10 hodin to, co jsme dříve dělali 40 hodin, podívejme se na načítání stránek, některá stránka se načítá dlouho, a jiná se načte rychle, je to jenom o optimalizaci.
Lidi nejsou ekonomičtí galejníci, aby museli zde jenom pracovat na sobeckou lakomou elitu, která si zde žije v ekonomickém ráji. Proč bychom nemohli mít místo jednoho starého prezidenta 12 mladých prezidentů (věk od 25 let, do 45 let), tolik profesorů zde chce dělat prezidenta a pokud budeme volit na pět let 12 prezidentů co jsou profesory na vysoké škole, tak bude zde s prezidenty i spokojenost, prezidenti budou sedět u kulatého stolu, a zde se na všem pomocí hlasování dohodnou, prezidenti dostanou statisticky průměrný plat v naší republice (27 000 Kč hrubého) aby poznali, jak se lidem žije za průměrný plat.
Pokud někdo z prezidentů onemocní, tak to nijak neovlivní chod státu, jsou věci na kterých se nesmí šetřit, mnoho lidí dneska nemá jisté zaměstnání, a zkrácení týdenní pracovní doby ze 40 hodin týdně na 10 hodin týdně vytvoří v EU obrovské množství pracovních míst, a zaměstnáme tak bez problémů v EU i lidi co věří v Islám nebo na Hinduismus, na pomocné práce ve stavebnictví a na úklidové práce, za minimální mzdy, a nebudeme je muset ekonomicky nijak už podporovat, kdo poctivě v EU nepracuje, ať v EU taky nic už nejí.

2 Nikola • newin.blog.cz Nikola • newin.blog.cz | Web | 16. května 2017 v 9:26 | Reagovat

Jé, tak super. Co si budeme povídat měla to docela nabité :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama