Tini - 5. část

23. května 2017 v 9:20 |  Tini
EL GRAN CAMBIO DE VIOLETTA

Po natáčení seriálu Violetta a turné Violetta Live, se v roce 2016 začal natáčet film Tini: Violettina proměna. Film měl premiéru 6.5. 2016 ve Španělsku a 9.3. 2017 v České republice na HBO. Nyní si ho můžete stáhnout zde: https://uloz.to/!mHhyRSuLdRbk/tini-violettina-promena-cz-dabing-rodinny-2016-avi. Film trvá 95 min.

O FILMU:
V příběhu musí Violetta nechat svoji kariéru za zády. Po návratu z celosvětového turné na ni čekají nenadálé zprávy. Violetta se rázem ocitne na křižovatce a je nucena zpochybnit úplně všechno. Podle médií si myslí, že Leon chodí s Melanie ( Sofia Carson), to ale není pravda. Ve snaze následovat intuici a vydat se vlastní cestou přijme spontánní pozvání na výlet přes půlku světa (na Sicílii), aby našla odpovědi na své otázky. Tam potká Caia, který ji ukazuje město a později se do něj zamiluje. Violetta je ubytovaná u Isabelly, která jí začne oslovovat Tini. Tuto část nechci úplně rozebírat, protože je velice dojemná a určitě bych vám zkazila překvapení jak to dopadlo, ale prozradím vám, že to souvisí s Violettinou, již zesnulou maminkou. V domě kde je Violetta ubytovaná pozná mnoho nadaných mladých lidí, se kterými se skamarádí. Později se ve městě začne konat soutěž, kde mladí lidé skládají písničky a poté je zazpívají. Isabella přesvědčí Violettu, aby se zúčastnila. Díky soutěži překoná Violetta svoji skladatelskou krizi a později se zase vrátí ke své kariéře. Ve filmu se také objevují postavy z Violetty - Germán, Angie, Ludmila a León. V průběhu děje se vydá Ludmila společně s Leónem hledat Violettu, aby ji Leon získal zpět.

Ve filmu se objevilo spoust písniček, které jsou také na Tinině prvním CD. O tom, ale až v dalším článku o Tini, ve kterém se dočtete právě o CD a Tininých videoklipech.

Panini vyrobilo samolepkové albu na téma tohoto filmu, ale v ČR ho sehnat nemůžete, ale můžete si ho objednat na německých e-shopech.

Tento film byl dojemný, nádherný, neexistuje slovo kterým bych ho popsala. Doporučuji ho všem, i těm kdo neměli rádi Violettu, protože je jiný,nenavazuje na Violettu a odehrává se v nádherném prostředí. Kdo z vás film viděl, ať napíše do komentářů jak se mu líbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám dále psát články o Violettě?

Ano 100% (3)
Ne 0% (0)

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 23. května 2017 v 9:49 | Reagovat

**********OK************

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama