Filmový festival v Karlových Varech

12. července 2017 v 11:44 |  Móda
Jak určitě víte, v sobotu skončil 52. ročník filmového festivalu v KV. Dnes se podíváme na oblečení různých osobností.

Jako první se podíváme na zahraniční herečku Umu Thurman. Na zahájení oblékla bílou dlouhou róbu, které není co vytknout. Boty také zvolila dobře, ale to psaníčko je katastrofa. Chápu, že ten světlý outfit chtěla něčím oživit, ale já bych spíš zvolila nějaké světlejší lesklé. Doplňky jsou světlé, takže je na první pohled nepoznáte. Ke světlým outfitům se hodí výrazné líčení. To je jediné co mi u Umy chybí.

Nyní se už budeme bavit o českých osobnostech. Jako první tu máme Vendulu Pizingerovou. Její outfit se mi nelíbí délkou, střihem a barvou. Nejen, že zezadu nohou měla vydět drápance, ale i to řešení ze strany je katastrofální. Takže tento outfit je úplný propadák.

První dvojicí se stali Palo Habera se svojí přítelkyní topmodelkou Danielou Peštovou. U Pala není co vytkonout. U Danielychválím barvu, ale nelíbí se mi řešení horního dílu. Nemohu si pomoct, ale na červený koberec se mi více hodí dlouhé róby, než kratší. Jako právě u Daniely se mi délka sukně nelíbí, ještě je zmuchlaná. Doplňky zvolila jemné, tak i náušnice by mohly být menší. Psaníčko chválím.

Další dvojici kterou ohodnotím je Jitka Čvančarová s manželem Petrem Čadkem. U Petra není co vytknout, ale Jitčina róba byla hodně diskutovaná. Určitě chválím barvu, délku a boty, jinak je vše špatně. Tento střih rozhodně nelichotí Jitčině postavě a dekolt taky ne. (dekolt = hluboký výstřih u dámských šatů)


Více se už do tohoto článku nevejde, nevím proč, ale když budete chtít další část napište do komentářů. Nedivte se, že tento článek vypadá divne, ale posledních pár dnů blog blbne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama