Recenze: Dermacol dlouhotrvající barva na rty

19. července 2017 v 10:52 |  Kosmetika
Dnes vám řeknu svůj názor na dlouhotrvající barvu na rty od Dermacolu. Určitě je znáte, novým produktem se staly v roce 2015, ale letos vyšly tři nové odstíny 10,11,12.

Staré odstíny:


Nové odstíny:

Fotky jsou ze stránek bety.cz a Breda fashion blog. Použila jsem je protože odstíny vypadají přibližně stejně na fotkách jako ve skutečnosti.

Odstíny 5,9,11 jsou lesklé s menší pigmentací a ostatní odstíny jsou matné s velkou pigmentací (těžko je odlíčíte, doporučuji odličovače s oleji.)

Můžete je koupit v drogériích Rossmann a Teta.

Použití: První částí nanesete barvící část, poté jí necháte zaschnout, na obale píší 1 min., ale raději počkejte 4 min., aby se vám neobarvila ta druhá část. Až budou rty suché, nanesete druhou část. Druhá část dodá lesk, který pochvíli zmizí, ale nadále budou vaše rty vyživené. Na obale píší, že vám dodá jemnou péči a za mě je to pravda. Určitě doporučuji nanést i tu druhou část, mně se lesk nelíbí, ale pochvíli zmizí a poté jsou rty vyživené. Až budete mít po nějakých hodinách pocit vysušenosti, jednoduše rty natřete druhou částí.

Recenze: Já vlastním odstín 06, určitě všem doporučuji. Hodí se na denní nošení, není tak výrazný. Chválím malé aplikátory se kterými krásně vykreslíte rty. Velkým dilematem se stalo, jestli rtěnka opravdu vydrží 16 h. Já jí vždy měla na rtech tak 9 h a opravdu vydržela bez jednoho přetření s jídlem a pitím. Barevná škála odstínů je veliká, takže každá si najde ten svůj. Takže chválím a doporučuji.

Do komentářů napište, jaké odstíny vlastníte, nebo jste vlastily a jak jste s rtěnkami spokojení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama