Září 2017

Česká miss 2017

27. září 2017 v 6:00 Móda
Českou miss 2017 se stala Michaela Habáňová ze zlína. Je jí 21 let, měří 175 cm, její míry jsou: 93-62-94.

Titul České Miss Earth získala devatenáctiletá tmavovlasá Iva Uchytilová z Hlinska. Českou Miss Supranational je čtyřiadvacetiletá bruneta Tereza Vlčková ze Zlína.

Úspěšné finalistky budou reprezentovat Česko na světových soutěžích.

Při galavečeru se dívky představily v kostýmech inspirovaných českým folklorem a národními motivy, poté v prádle, plavkách a večerních róbách. Volná disciplína chyběla.

O vítězství v národní soutěži krásy se ucházelo 12 finalistek, které mají za sebou mnohaměsíční přípravu včetně kurzu přežití v divočině. Díky zvládnutí kurzu získala titul Miss Survival pětadvacetiletá Markéta Matoušová z České Skalice.

Přímý přenos galavečera, jehož sledovanost v posledních letech spíše klesala, tentokrát nabídla divákům Regionální televize. Lidé se mohli dívat také přes internet, například na YouTube kanálu České Miss, a to včetně záběrů ze zákulisí.

Vítězka Michaela Habáňová


Na ostatní finalistky se můžete podívat zde:https://ceskamiss.cz/

MY Tesco Národní

20. září 2017 v 6:00 Kosmetika
Kdo má rád kosmetiku a bydlí v Praze má velikou výhodu, protože v MY Národní od 13.9 - 4.10. můžete navštívit Festival krásy. Na drahou kosmetiku tam naleznete velké slevy. Od září do prosince My Národní je tváří Jitka Nováčková, která také natáčí na youtube (dvě videa jsou o MY Národní), určitě jí odebírejte točí skvělá krátká videa.

My národní obsahuje čtyři patra: 0.patro- krása a zdraví
1.patro- pro pány
2.patro- pro dámy
3.patro- pro děti
4.patro - pro domov

MY Národní se nachází u Národního divadla, takže nákupy můžete spojit i s výletem po památkách Prahy, tak šup, šup, šup tam.


Nový podzimní styl blogu.

16. září 2017 v 17:32
Jak jste si mohli všimnout, změnila jsem styl stránky blogu. Hlasujte prosím v anketě pod článkem jak se vám líbí. Váš názor je velice důležitý.

Panův tajemný odkaz: Mezi elfi proti své vůli

10. září 2017 v 14:26 Knihy
Autorkou je Sandra Reigner.

Řada Panův tajemný odkaz obsahuje 3 díly.

Děj: Felicity je sedmnáctiletá dívka silnější postavy, chodí neupravená a je nemotorná. Navštěvuje Horton College of Westminster v Londýně. Má těžký život, protože musí pomáhat mamince v noci v krachující hospodě. Jednoho dne přijde do školy nádherný půlelf Lee, který svoji identitu skrývá. Lee dostal za úkol najít Felicity, protože ona je vyvolená zachránit říši elfů a vzít si ho za muže. On je agent, který cestuje v čase a v minulosti plní mise. Lee si myslí, že naklonit si Felicity bude díky jeho dokonalému vzhledu jednoduché, ale zmýlí se. Jak to bude s jejim vztahem dál a jestli společně odcestují v čase se dočtete v knize.

Totu knihu doporučuji všem, kteří mají rádi fantasy a romantiku.


Novinky od Nyx- 2.část

1. září 2017 v 16:01 Kosmetika
1.paletka Ultimade Multi-Finish-Sugar High


2.
3.
4.

Novinky od NYX-1.část

1. září 2017 v 15:59 Kosmetika
Nejoblíbenější novinkou se staly čtyři paletky očních stínů Ultimate Multi-Finish. Cena: 529,-
1.Electric (neonové) 2. Sugar High (do hněda) 3.Smoke Screen 4.Warn Rust (do oranžova)
Stíny rozloženy 4x3. 4 odstíny ve 3 finiších (matné, lesklé, metalické)


Konturovací paletka 3 Steps to Sculpt, obsahuje pudr (rozjasnění pod oči), bronzer a rozjasňovač. K dostání ve 4 berevných variantách. Cena 319,-


Super Cliquey matte lipstick- matné krémové rtěnky s kapkovitým aplikátorem, s otevíráním na klikací způsob. K dostání ve 12 barvách. Cena 239,-


Liquid Suede Metallic Matte- matné metalické krémové rtěnky. K dostání ve 12 barvách. Cena 219,-

Obrázky produktů najdete ve 2.části.