Říjen 2017

Te quiero mas

15. října 2017 v 16:25 Tini

Celý tento týden jsme se těšili na Tinin nový videoklip a konečně vyšel v pátek. Píseň se jmenuje Te quiero más (miluj tě víc). Ft.Nacho. Protože v Tinině rodné zemi v Argentýně je nyní léto, je tento song hodně taneční a Tini je oblečená na léto. Mně se píseň velice líbí, dle mého názoru je lepší než nějaké ostatní její písničky a všude jí to moc sluší kromě looku č.3.(pouze můj názor), ve videoklipu Tini vystřídala čtyři looky:

1.fialovomodré body s průhlednou aplikací je ještě navíc ozvláštněno ananasy, které má i na kozačkách a náušnicích. Make-up je hodně výrazný, ale mně se tento look líbí ze všech nejvíce.

2.žlutorůžový top s kraťasy. V tomto looku se mi na Tini líbí nejvíce rozpuštěné vlasy, omlazuje jí to, ale samozřejmě to nepotřebuje. Působí méně vážně než v looku č.1.

3.bílé body s drinkem

4.červený top. Účes je v rebelském stylu, rtěnka skvěle top doplňuje.

Tuto píseň Tini zazpívala už 14.10. na Got me started tour.

Nyní (15.10. v 16:22 ) má píseň 2 412 233 zhlédnutí.


Barvy podzimu 2017

4. října 2017 v 6:00 Móda
Je tu podzim a chladné dny se blíží. A jak se teple a zároveň módně obléct se dočtete zde.

Moje nejoblíbenější moderní barvy podzimu:
hořticová vínová khaki

Tyto barvi se mi nejvíce líbí s kombinací pouze černé barvy. Např. já mám čistě hořticovou mikinu s Terranovi (ještě by jí měli mít v prodeji), kterou kombinuji s černými kalhotami, černou koženou bundou a černými polokozačkami se zlatými doplňky.

Nejhezčí outfit s vínovou barvou podle mě: vínový rolák (roláky na podzim a zimu doporučuji, jsou módní a navíc vás zahřejou) opět jenom s černou barvou a vínovou rtěnkou. Nebo vínové kalhoty s černým topem, vínovým šátkem a rtěnkou.

Outfit s khaki barvou: Mně se nejvíce khaki barva líbí na bomberech a kabátech. Jeden nádherný khaki bomber mají v Takku s vyšívkami. Obecně khaki barva na bundách se shání lehce. Takže outfit je jasný. Černý top, černé kalhoty, khaki bomber a khaki polokozačky.

Trendy barvy podzimu 2017 podle PANTONE:

A jakou barvu nosíte vy na podzim nejraději? Pište do komentářů.