Leden 2018

Módní trendy jara a léta 2018

31. ledna 2018 v 18:01 Móda
Je období Fashion weeku, některé se už konaly, a tak už známe trendy na jaro a léto. Dnes se podíváme na ty, které se líbí mně, kdyby jste chtěli pokračování, určitě napište do komentáře.

1. Květy - Skoro každá žena má ve svém šatníku alespoň jednu věc s květinami, protože je snadné je sehnat a jsou hezké. Takže jestli je máte i vy, určitě je noste, protože letos budou i moderní! Co víc si v módě přát, že? Smějící se
Jestli si chcete něco s květami koupit, určitě se podívejte do Orsay, kde nyní mají kolekci právě s květinami.
Tyto šaty seženete za 1 600Kč, jsou velice hezké a mají tři trendy- květy, výšivky a průhledný materiál. (ve stejném stylu mají ještě sukni a top)


2. Průhledné materiály - Ty se nosily i minulý rok, nejčastěji je naleznate nad dekoltem a na sukni. (Tato fotka je z letošního Fashion weeku.)


3. Proužky svislé a šikmé

4. Velká loga

5. Barvy - růžová a fuchsiová, oranžová, bronzová, pastelové barvy a samozřejmě Ultra Violet.

Prosím omluvte úpravu fotek a napište do komentářů, který trend se vám líbí nejvíc.

Tinini akce v první polovině ledna

24. ledna 2018 v 14:03 Tini
13.1. 2018 vystoupila Tini na Festivalu de la Libertad (festival svobody). Tato akce byla charitaktivní. Zazpívala zde Siempre brillaras, Me siento mucho mejor od Charlyho Garcíi, Libre soy a Te quiero mas. Na toto vystoupení zvolila krásný overal v červenorůžové letní barvě. Líčení, hlavně rtěnka se k overalu hodí.
15.1. 2018 vystoupila Tini na otevření výstavy, která se konala v Parque Camet v Mar del Plata při zahájení dvoudenního cyklu AcercArte v provincii Buenos Aires. Festival byl na pláži. Zde vystoupilo mnoho umělců, promítaly se filmy, pořádaly akce pro děti,...Tini zde předvedla svoji Got me started tour. Přišlo se na ni podívat přes 40 000 lidí. Vystřídala zde tři outfity, které ještě nikde něměla.

1. růžové body s volánky
2. průsvitný outfit s fialovými s nášivkami
3. body se sukní a s kamínky

Tyto outfity se mi líbí, ale styl outfitu č.2 moc nemusím.

Den po koncertě, Tini v Mar del Plata začala spolupráci s Pantene a na pláži nafotila pár fotografií. Všude jí to moc sluší.
Strážci příběhů

17. ledna 2018 v 16:58 Knihy
Po delší době vám představím další knihu. Kniha se jmenuje Strážci příběhů. Napsala ji Mechthild Glaserová.

Děj: Hlavní postava Amy Lenoxová je ve škole šikanovaná kvůli své hubené postavě. Její máma Alexis se rozvedla se svým přítelem. Kvůli těmto problémům odjíždí z Německa na letní prázdniny do Skotska, kde má Alexis matku. Ze Skotska Alexis utekla, když ještě nebyla Amy na světě, takže Amy s babičkou se neznají.
Ve Skotsku se Amy dozví, že jako členka staré šlechtické rodiny Lenoxů může vstupovat do knih. Ještě tam může vstupovat rod Macalisterů. Oba rody se starají o knižní svět. Do knih se může vstupovat od 5 do 25 let z kamenného kruhu. Vedle něj je hora s velkou tajnou knihovnou, kde pracují tři knižní postavy, jejichž příběh zanikl. Ty vyučují děti obou rodů, jak se mají v knihách chovat. Na vyučování chodí Will z rodu Macalisterů, který se do Amy zamiluje, poté spolu začnou chodit. Jednoho dne se Amy dozví, že její otec je Desmond, jedna ze tří postav ze zaniklého příběhu. Takže Amy je napůl člověk a napůl literární postava. Později objeví svou zvláštní schopnost - do knih může vstupovat odkud chce. Od té chvíle je v knižním světě častěji než v reálném. V knižním světě cestuje se svým kamarádem Wertherem, který zjistil, že někdo krade nápady z knížek. Vše se vyhrotí, když je na pláži nalezen mrtvý Sherlock Holmes. Amy je jasné, že musí najít toho, kdo ničí příběhy. A tak pátrá společně s Willem a Wertherem. Nakonec přijdou na to, že je to malá zlá princezna ze zaniklého příběhu, která se probrala z několika staletí dlouhého spánku. Princezna potřebovala rytíře, který by jí chránil, a tak otrávila Willa, který jí nevědomky sloužil. Když princezna ukradla deset nápadů největšího zla, vytvořila svůj vlastní příběh, kde ji vše poslouchalo. Aby Amy a Will zachránili příběhy, do princeznina příběhu vstoupili. Tam oba bojovali o život. A jak to dopadlo se dočtete v knize.


Kniha se mi velice líbila, doporučila bych jí tomu, kdo má rád romatiku, dobrodružství, sci-fi a horory. To vše v knize bylo. Jestli jste tuhle knihu četli, napište do komentářů.

75. ročník udílení zlatých glóbů

10. ledna 2018 v 14:11 Móda
7.1. 2018 v Kalifornii probíhalo předávání zlatých glóbů. Vítěze vybírali novináři. Nejoceňovanějšími filmy byly Sedmilhářky a Tři billboardy kousek za Ebbingem. Dnes se podíváme na pár outfitů. Herečky se oblékly do černé barvy, aby podpořily kampaň proti znásilnění žen. Mně se černá barva líbí a nápad je to hezký, vůbec mě to nevadí a co vám ?

1. Cenu nejlepší televizní seriál-drama získal seriál Příběh služebnice, cenu přebírala hlavní postava Elisabeth Moss. Nevím, jestli jsou tyto šaty vhodné na takovou událost. Přijde mi, že tento střih herečce nepřispívá. Líbí se mi límec, který outfit trochu prozářil, naušnice a boty.


2. Nejlepší ženský výkon v dramatu vyhrála herečka Frances McDormand z filmu Tři billboardy kousek za Ebbingem. K jejímu věku tento model sedí. Šaty se mi moc nelíbí, ale není to propadák. Šaty nejsou černé, ale alespoň jsou tmavé.


3. Nejlepší ženský výkon ve vedlejší roli získala Alison Janney. V jejím věku takovou postavu by chtěl každý. Z těhle 3 outfitů je nejhezčí. Tento střich róby je na takovou událost vhodný. Vršek je perfektně řešený. Náušnice super. Není co vytknout.


4. Nejlepší ženský výkon ve vedlejší roli v seriálu získala Laura Dernová za film Sedmilhářky (můžete jí znát z filmu Hvězdy nám nepřály). Tato róba herečce lichotí, hodí se na tento večer. Zajímavá je zde vlečka. Nemám co vytknout.


5.Nejlepší ženský výkon v minisérii vyhrála Nicole Kidman za film Sedmilhářky. Nejen že je Nicol hezká, ale za mě je tento outfit z celého vyhlášení nejhezčí. Originální vršek, vlečka. Nemám co dodat.


Kategorií bylo o hodně víc. Každá róba byla originální. Určitě pište do komentářů, která z těchto pěti rób se vám líbila nejvíce.

Barva roku 2018

3. ledna 2018 v 6:00 Móda
Barvu roku jako každý rok vyhlašuje Pantone Color Institute v New Yorku. Letos se jí stala ULTRA VIOLET. Ta ovlivňuje módní návrháře, bytové designery i kosmetické noviny. O ULTRA VIOLET Pantone říká:,, Ultra Violet naznačuje tajemství kosmu, intriky toho, co leží před námi a objevy, za kterými jsme teď. Obrovská noční obloha symbolizuje to, co je možné, a nadále inspiruje touhu usilovat o svět mimo náš."

Mně se tato barva velice líbí. Je tmavá, takže to s ní nepřeplácejte. Jako minulý rok s Greenery platí pořiďte si spíš jeden kousek a různě ho kombinujte, hlavní je aby vám se to líbilo.

Do komentářů pište jak se vám tato barva líbí.