Festival Unicos

28. února 2018 v 14:21 |  Tini
Festival Unicos se koná v Buenos Aires od 21. února do 2. března v divadle Colon nebo pod širým nebem. Zpěváky vždy doprovází Argentýnský symfonický orchestr. Každý den je jiná akce. 4. den zpívaly zpěvačky z Argentýny sóla, mezi nima byla i Tini. Ta zazpívala písničky Yo te amo a ti a Si tu te vas. Poté zpěvačky z Argentýny zazpívaly společně píseň Algo Contigo. Na tento den zvolila křiklavě růžové šaty. Horní díl byl světlejší s krajkami a dolní více sytý s vlečkou.


Tady máte video, ale je velice nekvalitní, bohužel jsem lepší nenašla:5. den byl dnem kdy zpívaly zpěvačky duety. Vždy byla jedna z Argentýny a druhá ze Španělska. S Tini zpívala India Martinez. Společně zazpívaly Tininu píseň Si tu te vas a Indii Corazon hambriento. Tento den to zpívaly v divadle a jiný venku. Do divadla si Tini oblékla modré šaty s perlami. Ven si oblékla žluté šaty, které byly ozvláštněny aplikací na boku.

Další den venku Tini vystoupila s Luisem Fonsim a zazpívali písničku Echame La Culpa. Toto vystoupání mi přijde nejpovedenější.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama