Březen 2018

Novinky L´Oreal Paris

19. března 2018 v 15:21 Kosmetika

Novinku, kterou můžete znát z reklamy z televize jsou scruby. Výrobce tvrdí, že Scruby jsou s exfolianty 100 % přírodního původu. Scruby obsahují tři cukry vždy s výjimečnou ingrediencí: kakaové máslo, olej z hroznů nebo semínka kiwi. Scruby mají pleť dokonale vyhladit, mají pomoci i proti pigmentovým skvrnám, nerovné pleti, jizvám, vráskám, suché pleti nebo černým tečkám. Každý scrub je vhodný pro jiný problém s pletí. Stojí 250 Kč.


Další novinkou je pomáda na obočí Paradise pomade extatic, která patří do série ke známé řasence Paradise extatic. Pomáda je vyrobena ve čtyřech odstínech, ale v drogériích je většinou ve dvou, pro brunetky a blondýny. Obal pomády má zvláštní tvar proto, že v dolní části je produkt a v horní štěteček, což je velice praktické a hlavně šikovné na cestování. Cena je v každém obchodě jiná, ale pomáda přibližně stojí 240 Kč.


Nová tekutá linka Tattoo Signature je voděodolná, má vydržet 24 hodin a nemá se rozmazávat. Na mě má celkem tlustý hrot, měří 0,4 mm. Linka má asi napodobovat linku od Kat von d, protože má v názvu tatoo a na obale má stejný styl písma. Cena je skoro všude jiná, ale nejčastěji se pohybuje kolem 210 Kč.


Poslední novinku, kterou si dnes představíme jsou rtěnky Color riche ve spolupráci s pařížskou značkou Balmain. Rtěnek je 12 a jsou rozděleny do třech skupin po čtyřech. Skupiny rozeznáte tak, že každá má jinou barvu. V drogériích se dá sehnat černá skupina, kde jsou obvyklé barvy. Podívejte se na obrázek. Cena je 230 Kč.Tini v reklamách

12. března 2018 v 14:16 Tini
Tini se poprvé objevila v reklamě v roce 2014 (v této době se natáčela 2. série Violetty) na řasenku Manga od L´Oreal, která byla k sehnání ve třech barvách. Určitě si na ní pamatujete, ale v Evropě na ní dělala reklamu maďarská modelka Barbara Palvinová.


O rok později natočila reklamu pro Disney Channel na plyšáky Tsum tsum.


A v letošním roce Tini zahájila spolupráci s Pantene. Podle mě Tini natočí více reklam s Pantene podobně jako Selena Gomez.


Do komentářů mi prosím napište, jak se vám líbí jarní téma blogu.