Novinky L´Oreal Paris

19. března 2018 v 15:21 |  Kosmetika

Novinku, kterou můžete znát z reklamy z televize jsou scruby. Výrobce tvrdí, že Scruby jsou s exfolianty 100 % přírodního původu. Scruby obsahují tři cukry vždy s výjimečnou ingrediencí: kakaové máslo, olej z hroznů nebo semínka kiwi. Scruby mají pleť dokonale vyhladit, mají pomoci i proti pigmentovým skvrnám, nerovné pleti, jizvám, vráskám, suché pleti nebo černým tečkám. Každý scrub je vhodný pro jiný problém s pletí. Stojí 250 Kč.


Další novinkou je pomáda na obočí Paradise pomade extatic, která patří do série ke známé řasence Paradise extatic. Pomáda je vyrobena ve čtyřech odstínech, ale v drogériích je většinou ve dvou, pro brunetky a blondýny. Obal pomády má zvláštní tvar proto, že v dolní části je produkt a v horní štěteček, což je velice praktické a hlavně šikovné na cestování. Cena je v každém obchodě jiná, ale pomáda přibližně stojí 240 Kč.


Nová tekutá linka Tattoo Signature je voděodolná, má vydržet 24 hodin a nemá se rozmazávat. Na mě má celkem tlustý hrot, měří 0,4 mm. Linka má asi napodobovat linku od Kat von d, protože má v názvu tatoo a na obale má stejný styl písma. Cena je skoro všude jiná, ale nejčastěji se pohybuje kolem 210 Kč.


Poslední novinku, kterou si dnes představíme jsou rtěnky Color riche ve spolupráci s pařížskou značkou Balmain. Rtěnek je 12 a jsou rozděleny do třech skupin po čtyřech. Skupiny rozeznáte tak, že každá má jinou barvu. V drogériích se dá sehnat černá skupina, kde jsou obvyklé barvy. Podívejte se na obrázek. Cena je 230 Kč.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama