Všechno nejlepší!

13. dubna 2018 v 17:01
Všechno nejlepší! Blog Fashion & Tini slaví své 1. narozeniny! Je to přesně rok, co jsem tenhle blog založila a vydala první článek Vítejte. Tento článek je dlouhý, ale přečtěte si ho prosím až do konce.

Je to neuvěřitelné, že je to už rok, co pro vás píši! A je to díky vám, čtenářům, že už rok tu jsme. Patří vám veliké díky, že právě na můj blog stále vítáte bez jakékoli propagace. Díky vám mám stále chuť psát o tom, co mě baví a psaní článků se stal mým koníčkem. Jsem velice ráda, že zrovna vy můj blog navštěvujete. Za celý rok se tu neobjevil ani jeden negativní komentář ( doufám že jsem to nezakřikla). Jsem ráda, že jsem objevila další lidi se stejnými zájmy jako mám já: módu, kosmetiku a zpěvačku Tini.

A teď trochu čísel. Celkem jsem napsala 80 článků ( tento je 81.). V roce 2017 68 a v roce 2018 12. Netušila jsem, že to bude takové pěkné kulaté číslo :). Do rubriky o kosmetice patří 21 článků, do rubriky o módě 19, o Tini 24 a o knihách 5. Rubrika o knihách je vedlejší, ale u těch ostatních, se snažím, aby počet článků byl vyrovnaný. Nejvíce mě baví psát o Tini a kosmetice, tady je stále nekonečně mnoho věcí, které bych vám chtěla sdílet. Ale o módě a knihách mě také samozdřejmě baví psát, jinak by tyto rubriky na blogu nebyly. Články se budu snažit vydávat alespoň jednou do týdne (ale záleží na času a na mé chuti). A teď zpátky k číslům. Nejčtenějším článkem je rozhodně TINI GOT ME STARTED TOUR, ten jsem vydala 18. června 2017. Tento článek čte průměrně 15 lidí týdně od jeho vydání! To je opravdu neuvěřitelné. Druhým nejčtenějším článkem je Recenze na 16h rtěnky od Dermacolu. V posledních týdnech, když vydám nový článek, tak si ho přečte v průměru 30 lidí. Oba tyto údaje platí pouze, když článek rozkliknete. Celkově blog navštíví v průměru 37 lidí za týden. A za to vám velice děkuji.

Možná mi nevěříte, ale opravdu co jsem píšu je pravdivé. Jste opravdu skvělí, ale jediné co bych vám vytkla je, že mi neodpovídáte v komentářích. A proto vás prosím, pod tento článek napište, jak se vám tento blog líbí, co byste třeba vytkli. Prostě abych věděla co se vám líbí, nebo třeba v čem se mám zlepšit. Jak jste s rubrikami spokojení, nebo jaké bych měla založit nové, vše co vás napadne pište do komentářů. Komentáře pište klidně i pod staré články, kontroluji každý den, jestli jste něco neokomentovali.

Do komentářů mi klidně napište nějaké otázky, když nebudou moc osobní, ráda vám je zodpovím. Byla bych ochotná založit i pro blog e-mail, kdybyste otázky nechtěli psát do komentářů, i to by byla možnost jak s vámi komunikovat. I tohle prosím napište do komentářů. Když jenom jeden z vás napíše ať e-mail vytvořím, udělám to.

Tento článek jsem psala, jak mi šly myšlenky, tak doufám, že jsem na něco nezapomněla. V blízké době chystám napsat nějaké recenze na kosmetiku. Naposledy Vám děkuji a šiřte blog dál, ať máme čím dál více čtenářů a možná někdy vyhrajeme i blogerku roku! MrkajícíMrkajícíSmějící seSmějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama