Minulost Meghan a Harryho

26. května 2018 v 14:38
Dnes se podíváme na minulost Meghan Markle a prince Harryho, teď už na vévodu a vévodkyni ze Sussexu. Je to přesně týden kdy si řekli své ano.

Meghan se narodila 4.srpna 1981 v Los Angeles afroameričance Dorie a holaňďanovi Thomasi Marklovi, který získal cenu Emmi za osvětlování.

Meghan se objevila poprvé v televizi ve 12-ti letech na stanici Nickelodeon. Tam vysvětlovala, proč napsala stížnostní dopis jedné značce na přípravek na mytí nádobí, kde řekli, že je to přípravek pro ženy. To jí ale přišlo špatné, protože nádobí můžou přeci mýt i muži, ne? Ačkoli je to k nevíře, reklamu změnili z ,,přípravek pro ženy" na ,,přípravek pro lidi". A od té doby Meghan bojuje za práva žen.


Meghan se stala herečkou v roce 2002, to se poprvé objevila v epizodě televizního seriálu General Hospital. Naposledy hrála v roce 2016 Cassandru v Dater´s Handbook. Asi nejznámější roli měla ve filmu Kravaťáci. (z něho pochází tato fotka)

Výsledek obrázku pro meghan markle kravataci

Meghan ale nebyla pouze herečkou, například se v roce 2016 stala velvyslankyní World Vision Canada.

Vztahy: V roce 2011 si vzala filmového herce a producenta Trevora Engelsona, v roce 2013 se s ním ale rozešla. Pak byla ve vztahu s Corym Vittielem a nyní je vdaná za prince Harryho.

Výsledek obrázku pro princ harry

Jeho královská Výsost vévoda ze Sussexu, celým jménem Jeho královská Výsost princ Henry Charles Albert David, vévoda ze Sussexu, hrabě z Dumbartonu, baron z Kilkeelu.

Narodil se 15.září 1984 v Londýně, je mladší syn britského následníka trůnu prince Charlese a jeho první ženy princezny Diany. Jako vnuk královny Alžběty II. je šestý v pořadí na trůn Spojeného království a ostatních zemí Commonwealthu.

Skandály: Princ Harry v minulosti často upoutával pozornost skandálními výstupy. Například prý kouřil marihuanu, dostal se do potyčky s fotografy, podváděl ve škole při testech, na maturitní večírek přišel oblečen v nacistické uniformě, s hákovým křížem na levém rukávě,a byl zde zachycen na videu, jak šňupe vodku. Jeho otec, princ Charles mu poté nařídil povinnou návštěvu koncetračního tábora v Osvětimi. V roce 2006, ještě v armádě během vojenského cvičení na Kypru, řekl svému spolubojovníkovi: "Á náš malý pakošský kamarád Ahmed" (což je slangový výraz pro Pákistánce používaný nejen v armádě, který ale není obecně pozitivně vnímán).Roku 2012 se opil na večírku v Las Vegas a bez oděvu objímal cizí ženu.
V roce 2013 po návratu z války z Afganistánu, kde působil jako druhý pilot a palubní střelec vrtulníků Apache, přirovnal zabíjení bojovníků povstaleckého hnutí Taliban k hraní počítačové hry. Harry prohlásil: "Je to pro mne radost, protože patřím k těm lidem, kteří rádi hrají hry na PlayStationu a Xboxu. Řekl bych, že jsem se svými palci docela užitečný. "Mluvčí hnutí Taliban na to reagoval slovy: "Zřejmě není duševně v pořádku. Devětačtyřiceti silně vyzbrojeným zemím se nedaří porazit svaté bojovníky a princ tady přirovnává tuto válku k nějaké hře."Na dotaz novinářů Harry odpověděl, že v Afghánistánu zabil "hodně lidí."

Tak doufám, že už ze skandálů dospěl a s Meghan se bude chovat jak se patří.

Na svatbě vypadali opravdu zamilovaně, tak doufám, že jim to vydrží až do konce života. Tento článek byl taková malá příprava na další, protože příště se už budeme konečně věnovat jejich svatbě a party po ní. Jestli vám ze svatby unikly důležité momenty, podívejte se na instagram Fashion_ and_Tini a tam je všechny najdete v příbězích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama