Tinin červen a červenec + novinky

13. srpna 2018 v 14:43 |  Tini
Na začátku června byla Tini v Číně v Šanghaji. Natáčela tam film My diary, který režíruje Jackie Chan. Pro Tini je účinkování v tomto filmu velká výzva, protože film je v žánru smutného drama, bude zde hrát o několik let starší postavu a celý film mluví anglicky!


Pod tyto fotky napsala: Nikdy by mě nenapadlo, že budu cestovat do Číny, abych natáčela film s ním! Byla to jedna z nejkrásnějších zkušeností, jakou jsem kdy měla a budu mít po zbytek života.

Fotky z Číny:


Nejlepší na tomto filmu je, že se natáčel i v České Republice! Přesně v Praze, Hradci Králové a Plzni. Tini jste mohli potkat v Praze a Hradci Králové. Tini přiletěla do Prahy 27.června a byla zde přibližně týden. Její faninky jí sledovaly přes instastories, aby se s ní mohly potkat. Některé youtuberky o tom natočily storitimy, tento je od Janči Karbanové:


Fotky z Prahy:


Teď už jen můžeme doufat, že se Tini v Praze natolik zalíbilo, že tu bude vystupovat se svým dalším evropským turné.

Na konci července vyšel s Tini rozhovor v časopise Vogue. Do něj Tini nafotila spousty fotek a prozradila své plány pro zbývající část roku a roku 2019. Nejdříve pár fotek:


A teď už konečně slibované novinky.
- Tini dokončila své druhé album
- Dotočila svůj druhý film
- Stane se novým koučem v The voice Argentina
- Chystá latinskoamerické a evropské turné

Doufám že se vám článek líbil, protože mi trval strašně dlouho napsat (i když to tak možná nevypadá, ale najít všechny fotky a vytvořit z nich hezké koláže......) a že vás takovéhle shrnutí baví. Do komentáře mi napište jestli máte raději shrnutí Tininých měsíců, nebo chcete raději hned novinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama