Tini

Tini a David Bisbal

Pátek v 6:39
Tini 27.7. vystoupila v Madridu na koncertě Davida Bisbala. Společně zazpívali píseň Todo es posible. Make-up se mně líbí, ale účes a šaty ne. Byla bych ráda, kdybyste do komentářů napsali váš názor.


Tini v Soy Luně

7. srpna 2017 v 16:36
Ahoj, dlouho připravuji článek Novinky Urban Decay, ale blog změnil podmínky, proto se délka článku zkrátila. Snažím se to vyřešit, takže o článek nepřijdete, doufám, že vyjde co nejdříve.

Ale nyní o Tini. Dnes DisneyChannelLAVEVO vydal jakoby nový videoklip k písni Ya no hay nadie que nos pare. Disney proto, že totu píseň Tini zazpívala v úspěšném seriálu Soy Luna. Tini je zde módně oblečená, sluší jí zde i účes a make up. U tanečnic se mi oblečení nelíbí, ale tanečníci jsou hezky oblečení.

Teď si videoklip pusťte a napište do komentářů co si vy myslíte o oblečení.

Tinina nová písnička!

14. července 2017 v 20:10
Před chvílí vyšla nová Tinina písnička. Není úplně její, protože dělala feating s hudební kapelou The Vamps. Nyní si píseň poslechněte a poté napište do komentářů co si o ní myslíte.


Tinino jméno na Chodníku slávy!

3. července 2017 v 9:56

Od 30. června můžete najít na Argentinském chodníku slávy v Buenos Aires Tinino jméno. Chodník slávy se nachází v nejslavnější promenádě Buenos Aires Avenida Corrientes. V této promenádě se vymyslel tanec tango a je tu mnoho divadel.
V divadle Teatro Gran Rex Tini měla koncert Got me started tour, kde změnila pár outfitů, ale o tom až jindy. Tento chodník slávy je podobný tomu v Hollywoodu. Každá známá argentinská osobnost sem dostane vlastní hvězdu.

Todo es posible

30. června 2017 v 17:14
Konečně před chvílí vyšel videoklip k písničce Todo es posible! Ve článku Novinka o Tini! jste se dozvěděli více. Tini je zde oblečená podle poslední módy, na šatech má výšivky a moc jí sluší. Dnes jen toto krátké info, nyní se na videoklip podívejte:

Tini u Susany Giménez

29. června 2017 v 14:20

Tini v neděli vystoupila společně se Sebastianem Yatrou v show Susany Giménez. Jako první se zpívala Tinina píseň Ya no hay nadie que nos pare a poté Sebastianovo Traicionera. Tini to s tímto účesem velice sluší, co myslíte? Líčení se mi také líbí, ale nejsem velký fanoušek body, takže outfit se mě nelíbí, ale Tini postavě lichotí.


Zde se podívejte na vystoupení, bohužel je ve špatné kvalitě:

Novinka o Tini!

21. června 2017 v 6:32

Možná že už to někdo ví, ale Tini nazpívala píseň k filmu Tadeo Jones 2. Je to animovaný, dobrodružný španělský film. Možná, že i jednu postavu nadabovala. To jsem nezjistila, protože je to novinka. Zatím nevyšel ani videoklip jen Making of. Píseň se jmenuje Todo es posible. Tini ji nazpívala společně s Davidem Basibalem. David je španělský zpěvák, který se objevil ve španělské soutěži Operacion Triunfo. Tini to ve videoklipu moc sluší, ale teď už se podívejte alespoň na making of:

TINI GOT ME STARTED TOUR

18. června 2017 v 14:10

Dnešní článek o Tini je ze současnosti, protože Tini Got Me Started Tour (GMST) stále pokračuje v Jižní Americe. Na tomto obrázku vidíte kdy a kde se koncerty uskuteční.


Lístky si můžete zakoupit na Tini oficiální stránce, kde se dozvíte i jiné informace: http://www.tinistoessel.com.mx/?redirect=true

Na koncertě můžete slyšet písně z Tini sólového alba, Tini: El gran cambio de Violetta a dva covery (Sorry od Justina Biebera a od Byonce), které jsou zpívány před písničkou Confi en mi. Zde se podívejte jak jdou písně za sebou:

Po písničkách není vždy pro všechny konec, protože někteří jdou na Tini meet and greet (setkání s Tini). Například čeké youtuberky L E A, nebo Janča Karbanová se s ní setkaly. ( obě natáčely vlogy, můžete se podívat)


Celá koncertní šňůra odstartovala ve špaňelském Madridu tohoto roku a v Evropě skončila v německém Frankfurtu. Města vystoupení si prohlédněte zde:


Teď malá galerie co Tini nafotila před koncertem:Fotky přímo z koncertu uvidíte v dalším článku, protože budeme probírat Tini outfity a účesy.

Před koncertem si můžete zakoupit Tinin merch. Kdo má VIP vstupenku nebo meet and greet, tak dostane vak s Tini, který je naplněn dalšími věcmi, které si normálně nemůžete zakoupit.

1. Tinin (normální) march obsahuje: 1. oblečení- bílé triko s krátkým rukávem aTini
černé triko s krátkým rukávem a Tini
crop top, triko, nebo tílko s nápisem Born to shine
černá mikina s nápisem Tini Got me started tour
čepice - růžová, černá
černá taška
2.klíčenky
3.plakáty
4.fotky
5.,,odznaky"
6.CD
7.knížka s fotkami

2. VIP merch obsahuje: 1.vak
2.knížka s fotkami
3.plakát (není v normálním merchy)
4.CD
5.vysačky

Jediný kompletní koncert na youtube je z Paříže tak nyní se můžete podívat:


A to je z dneška vše. Jestli někdo z vás byl na Tini GMST napište do komentářů.

Tini v Soy Luně!

10. června 2017 v 11:03


Než začneme, tak bych se vám opět chtěla omluvit, že týden nevyšel nový článek. Doufám, že si nemyslíte že se vymlouvám, nápady stále mám, ale je to opět kvůli škole. Jak se blíží konec školního roku, tak se uzavírají známky, píší se písemky. Je toho na mě moc. Určitě zažíváte to samé. Škola je pro mě na prvním místě, pak až blog. Doufám, že mě chápete. Až se uzavřou známky, články budou vycházet častěji. Na prázdniny jsem si pro vás připravila nové rubriky, tak doufám, že se vám budou líbit a blog budete navštěvovat stále.

Ale teď už k tématu. Seriál Soy Luna určitě znáte, nahradil Violettu a je známý po celém světě. Nyní se natáčí druhá série, která se bude vysílat v ČR od září na Disney Channelu. No a právě ve druhé sérii epizodě 40 se objeví Tini. Bude hrát sama sebe. Víc z ukázek nevím. Možná nám i zazpívá, jako Sofia Carson, která se objevila v první sérii. Ve druhé sérii také bude hrát Candelarie Molfese ( ve Violettě hrála Camilu - přijde mi že od té doby zhubla a je krásnější Mrkající ). Tady je ukázka z natáčení.

Tini - 6.část

28. května 2017 v 19:46TINI SÓLOVÉ ALBUM + VIDEOKLIPY

Vzhledem k celosvětovému úspěchu seriálu Violetta 21.srpna 2015 bylo zjištěno, že Tini podepsala smlouvu s Hollywood Records, a že rozjela svojí sólovou kariéru. Všichni fanoušci z toho měli radost. A tak se v měsících leden-březen 2016 natáčelo první sólové CD Tini. Album získalo v Argentině zlatý certifikát, za méně než dva měsíce se prodalo více než 110 000 kopií po celém světě.

Album obsahuje 2 CD. V prvním jsou pouze Tininy písničky a v druhém písně z filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta.

1.CD : 1. All You Gotta Do
2. Great Escape
3. Still Standing
4. Got Me Started
5. My Stupid Heart
6. Don't Cry for Me
7. Finders Keepers
8. Handwritten
9. Sólo Dime Tu
10. Sigo Adelante
11. Si Tu Te Vas
12.Lo Que Tu Alma Escribe

2.CD : 1. Siempre Brillarás
2. Se Escapa Tu Amor
3. Yo Te Amo A Ti (ft.Jorge Blanco)
4. Confía En Mí
5. Born to Shine
6. I Want You (ft. Jorge Blanco)
7. Light Your Heart (Jorge Blanco)
8. Losing the Love
9. Siempre Brillarás (Akustická verze)


VIDEOKLIPY:
( počet zhlédnutí do 28.3.2017)

1. videoklip, který Tini vydala je Siempre brillaras. Byl vydán 25.3.2016 a má 32 085 793 zhlédnutí. Nejúspěšnější
videoklip.

2. videoklip - Born to shine (ve španělštině Siempre brillaras). Vydán 8.4.2016. Má 3 120 051 zhlédnutí.


3. videoklip - Yo te amo a ti ( duet s Jorgem Blancem). Vydán 29.4.2016. Má 8 163 611 zhlédnutí.


4.videoklip - Losing the love. Vydán 6.5.2016. Má 7 831 685 zhlédnutí.


5. videoklip - Great escape. Vydán 8.7.2016. Má 19 196 801 zhlédnutí.

6. videoklip - Got me started tour. Vydán 8.12.2016. Má 12 415 101 zhlédnutí.


7.videoklip - Ya no hay nadie que nos pare (v angličtině Got me started) ft. Sebastian Yatra. Vydán 19.1.2017. Má
6 606 144 zhlédnutí.
8.videoklip - Si tu te vas. Tento klip je nejnovější. Vydán 4.5.2017. Má 2 660 963 zhlédnutí.


DANCE VIDEOKLIPY:
1. videoklip - Yo me escapare. Vydán 12.8.2016. Má 925 252 zhlédnutí.


2. videoklip - Finders keepers. Vydán 24.2.2017. Má 1 397 735 zhlédnutí.


OSTATNÍ:
Poslední videoklipem se stal cover na písničku Desde Cuando. Tini ho společně nazpívala s Augustinem Bernasconim (hraje Gastóna v Soy Luně). Vydán 30. 7. 2016. Má 10 393 402 zhlédnutí.Na konec bych už jen dodala, že počet zhlédnutí se každou chvíli mění, tak je jasná co jsem napsala je už minulostí. Je to dobře, protože to Tini moc přeji. A doufám že i vy svým zhlédnutím jí pomůžete k větší sledovanosti. Kdo došel až na konec článku, tomu bych chtěla poděkovat.Mrkající Do komentářů pište jak se vám videoklipy a písně líbí.
 
 

Reklama