Tini

Novinka o Tini!

21. června 2017 v 6:32

Možná že už to někdo ví, ale Tini nazpívala píseň k filmu Tadeo Jones 2. Je to animovaný, dobrodružný španělský film. Možná, že i jednu postavu nadabovala. To jsem nezjistila, protože je to novinka. Zatím nevyšel ani videoklip jen Making of. Píseň se jmenuje Todo es posible. Tini ji nazpívala společně s Davidem Basibalem. David je španělský zpěvák, který se objevil ve španělské soutěži Operacion Triunfo. Tini to ve videoklipu moc sluší, ale teď už se podívejte alespoň na making of:

TINI GOT ME STARTED TOUR

18. června 2017 v 14:10

Dnešní článek o Tini je ze současnosti, protože Tini Got Me Started Tour (GMST) stále pokračuje v Jižní Americe. Na tomto obrázku vidíte kdy a kde se koncerty uskuteční.


Lístky si můžete zakoupit na Tini oficiální stránce, kde se dozvíte i jiné informace: http://www.tinistoessel.com.mx/?redirect=true

Na koncertě můžete slyšet písně z Tini sólového alba, Tini: El gran cambio de Violetta a dva covery (Sorry od Justina Biebera a od Byonce), které jsou zpívány před písničkou Confi en mi. Zde se podívejte jak jdou písně za sebou:

Po písničkách není vždy pro všechny konec, protože někteří jdou na Tini meet and greet (setkání s Tini). Například čeké youtuberky L E A, nebo Janča Karbanová se s ní setkaly. ( obě natáčely vlogy, můžete se podívat)


Celá koncertní šňůra odstartovala ve špaňelském Madridu tohoto roku a v Evropě skončila v německém Frankfurtu. Města vystoupení si prohlédněte zde:


Teď malá galerie co Tini nafotila před koncertem:Fotky přímo z koncertu uvidíte v dalším článku, protože budeme probírat Tini outfity a účesy.

Před koncertem si můžete zakoupit Tinin merch. Kdo má VIP vstupenku nebo meet and greet, tak dostane vak s Tini, který je naplněn dalšími věcmi, které si normálně nemůžete zakoupit.

1. Tinin (normální) march obsahuje: 1. oblečení- bílé triko s krátkým rukávem aTini
černé triko s krátkým rukávem a Tini
crop top, triko, nebo tílko s nápisem Born to shine
černá mikina s nápisem Tini Got me started tour
čepice - růžová, černá
černá taška
2.klíčenky
3.plakáty
4.fotky
5.,,odznaky"
6.CD
7.knížka s fotkami

2. VIP merch obsahuje: 1.vak
2.knížka s fotkami
3.plakát (není v normálním merchy)
4.CD
5.vysačky

Jediný kompletní koncert na youtube je z Paříže tak nyní se můžete podívat:


A to je z dneška vše. Jestli někdo z vás byl na Tini GMST napište do komentářů.

Tini v Soy Luně!

10. června 2017 v 11:03


Než začneme, tak bych se vám opět chtěla omluvit, že týden nevyšel nový článek. Doufám, že si nemyslíte že se vymlouvám, nápady stále mám, ale je to opět kvůli škole. Jak se blíží konec školního roku, tak se uzavírají známky, píší se písemky. Je toho na mě moc. Určitě zažíváte to samé. Škola je pro mě na prvním místě, pak až blog. Doufám, že mě chápete. Až se uzavřou známky, články budou vycházet častěji. Na prázdniny jsem si pro vás připravila nové rubriky, tak doufám, že se vám budou líbit a blog budete navštěvovat stále.

Ale teď už k tématu. Seriál Soy Luna určitě znáte, nahradil Violettu a je známý po celém světě. Nyní se natáčí druhá série, která se bude vysílat v ČR od září na Disney Channelu. No a právě ve druhé sérii epizodě 40 se objeví Tini. Bude hrát sama sebe. Víc z ukázek nevím. Možná nám i zazpívá, jako Sofia Carson, která se objevila v první sérii. Ve druhé sérii také bude hrát Candelarie Molfese ( ve Violettě hrála Camilu - přijde mi že od té doby zhubla a je krásnější Mrkající ). Tady je ukázka z natáčení.

Tini - 6.část

28. května 2017 v 19:46TINI SÓLOVÉ ALBUM + VIDEOKLIPY

Vzhledem k celosvětovému úspěchu seriálu Violetta 21.srpna 2015 bylo zjištěno, že Tini podepsala smlouvu s Hollywood Records, a že rozjela svojí sólovou kariéru. Všichni fanoušci z toho měli radost. A tak se v měsících leden-březen 2016 natáčelo první sólové CD Tini. Album získalo v Argentině zlatý certifikát, za méně než dva měsíce se prodalo více než 110 000 kopií po celém světě.

Album obsahuje 2 CD. V prvním jsou pouze Tininy písničky a v druhém písně z filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta.

1.CD : 1. All You Gotta Do
2. Great Escape
3. Still Standing
4. Got Me Started
5. My Stupid Heart
6. Don't Cry for Me
7. Finders Keepers
8. Handwritten
9. Sólo Dime Tu
10. Sigo Adelante
11. Si Tu Te Vas
12.Lo Que Tu Alma Escribe

2.CD : 1. Siempre Brillarás
2. Se Escapa Tu Amor
3. Yo Te Amo A Ti (ft.Jorge Blanco)
4. Confía En Mí
5. Born to Shine
6. I Want You (ft. Jorge Blanco)
7. Light Your Heart (Jorge Blanco)
8. Losing the Love
9. Siempre Brillarás (Akustická verze)


VIDEOKLIPY:
( počet zhlédnutí do 28.3.2017)

1. videoklip, který Tini vydala je Siempre brillaras. Byl vydán 25.3.2016 a má 32 085 793 zhlédnutí. Nejúspěšnější
videoklip.

2. videoklip - Born to shine (ve španělštině Siempre brillaras). Vydán 8.4.2016. Má 3 120 051 zhlédnutí.


3. videoklip - Yo te amo a ti ( duet s Jorgem Blancem). Vydán 29.4.2016. Má 8 163 611 zhlédnutí.


4.videoklip - Losing the love. Vydán 6.5.2016. Má 7 831 685 zhlédnutí.


5. videoklip - Great escape. Vydán 8.7.2016. Má 19 196 801 zhlédnutí.

6. videoklip - Got me started tour. Vydán 8.12.2016. Má 12 415 101 zhlédnutí.


7.videoklip - Ya no hay nadie que nos pare (v angličtině Got me started) ft. Sebastian Yatra. Vydán 19.1.2017. Má
6 606 144 zhlédnutí.
8.videoklip - Si tu te vas. Tento klip je nejnovější. Vydán 4.5.2017. Má 2 660 963 zhlédnutí.


DANCE VIDEOKLIPY:
1. videoklip - Yo me escapare. Vydán 12.8.2016. Má 925 252 zhlédnutí.


2. videoklip - Finders keepers. Vydán 24.2.2017. Má 1 397 735 zhlédnutí.


OSTATNÍ:
Poslední videoklipem se stal cover na písničku Desde Cuando. Tini ho společně nazpívala s Augustinem Bernasconim (hraje Gastóna v Soy Luně). Vydán 30. 7. 2016. Má 10 393 402 zhlédnutí.Na konec bych už jen dodala, že počet zhlédnutí se každou chvíli mění, tak je jasná co jsem napsala je už minulostí. Je to dobře, protože to Tini moc přeji. A doufám že i vy svým zhlédnutím jí pomůžete k větší sledovanosti. Kdo došel až na konec článku, tomu bych chtěla poděkovat.Mrkající Do komentářů pište jak se vám videoklipy a písně líbí.

Tini - 5. část

23. května 2017 v 9:20
EL GRAN CAMBIO DE VIOLETTA

Po natáčení seriálu Violetta a turné Violetta Live, se v roce 2016 začal natáčet film Tini: Violettina proměna. Film měl premiéru 6.5. 2016 ve Španělsku a 9.3. 2017 v České republice na HBO. Nyní si ho můžete stáhnout zde: https://uloz.to/!mHhyRSuLdRbk/tini-violettina-promena-cz-dabing-rodinny-2016-avi. Film trvá 95 min.

O FILMU:
V příběhu musí Violetta nechat svoji kariéru za zády. Po návratu z celosvětového turné na ni čekají nenadálé zprávy. Violetta se rázem ocitne na křižovatce a je nucena zpochybnit úplně všechno. Podle médií si myslí, že Leon chodí s Melanie ( Sofia Carson), to ale není pravda. Ve snaze následovat intuici a vydat se vlastní cestou přijme spontánní pozvání na výlet přes půlku světa (na Sicílii), aby našla odpovědi na své otázky. Tam potká Caia, který ji ukazuje město a později se do něj zamiluje. Violetta je ubytovaná u Isabelly, která jí začne oslovovat Tini. Tuto část nechci úplně rozebírat, protože je velice dojemná a určitě bych vám zkazila překvapení jak to dopadlo, ale prozradím vám, že to souvisí s Violettinou, již zesnulou maminkou. V domě kde je Violetta ubytovaná pozná mnoho nadaných mladých lidí, se kterými se skamarádí. Později se ve městě začne konat soutěž, kde mladí lidé skládají písničky a poté je zazpívají. Isabella přesvědčí Violettu, aby se zúčastnila. Díky soutěži překoná Violetta svoji skladatelskou krizi a později se zase vrátí ke své kariéře. Ve filmu se také objevují postavy z Violetty - Germán, Angie, Ludmila a León. V průběhu děje se vydá Ludmila společně s Leónem hledat Violettu, aby ji Leon získal zpět.

Ve filmu se objevilo spoust písniček, které jsou také na Tinině prvním CD. O tom, ale až v dalším článku o Tini, ve kterém se dočtete právě o CD a Tininých videoklipech.

Panini vyrobilo samolepkové albu na téma tohoto filmu, ale v ČR ho sehnat nemůžete, ale můžete si ho objednat na německých e-shopech.

Tento film byl dojemný, nádherný, neexistuje slovo kterým bych ho popsala. Doporučuji ho všem, i těm kdo neměli rádi Violettu, protože je jiný,nenavazuje na Violettu a odehrává se v nádherném prostředí. Kdo z vás film viděl, ať napíše do komentářů jak se mu líbil.

Tini - 4.část

16. května 2017 v 9:00

Ahoj, dnes se podíváme na to, co Tini dělala mezi roky 2013 - 2015 zajiímavého kromě Violetty.

2013 - Tini společně s Lodovicou Comello (hrála Francescu ve Violettě) nadabovaly postavy Carrie a Britney v italské
verzi Univerzita pro příšerky.

- Tini se potkala s Messim v Barceloně. Potkali se v hotelu, kde Tini přijala návštěvu: holčičku se strýcem. Samozřejmě že Tini byla překvapená! Messi jí vyprávěl, jak jí jeho neteř miluje, a pak jí daroval dres Barcy.

- Také v tomto roce vyhrála Tini cenu Martina Fiera za objev roku a za nejlepší pořad pro děti a mládež. Kritizovali jí za model, který měla na sobě. Co na něj říkáte vy? Napište do komentářů.


2014 - Tini napsala svoji biografii s názvem Simplemente Tini ( v češtině Říkejte mi Tini). Tuto knihu doporučuji těm
co mají rádi Tini, protože se tam dozvíte hodně zajímavých věcí o Tini do roku 2014. Tuto knihu napsala pro svoje
fanoušky, protože ví, že mezi námi je veliké pouto. V knize nepíše jen ona, ale také její rodina.A nakonec krátké info o současnosti.

Tini skončilo turné Got Me Started Tour v Evropě, ale 30. června pokračuje v Jižní Americe.

Uběhly skoro dva týdny od vydání nového videoklipu Si Tu Te Vas a už má téměř 1 841 000 shlédnutí!

Nový Tinin videoklip!

5. května 2017 v 13:16
Nový videoklip k písničce Si Tu Te Vas ( Mé hloupé srdce) byl vydán včera a už má přibližně 236 000 zhlédnutí. Tento videolip už všichni očekávali, protože na jejím koncertě Got Me Started Tour jsme mohli vidět úryvky. Teď už se na něj podívejte ( zpěv začíná až v 0:44) a dejte vědět jak se vám líbí.

Tini

1. května 2017 v 11:40
Mezi největší Tininy úspěchy patří Violetta. Více se o ní dozvíte v rubrice Violetta.

Tini- 2. část

16. dubna 2017 v 13:41
Začátky Tininy kariéry

V roce 2007 získala Martina první roli v první sérii populární argentinské dětské telenovely- Patito Feo. Zde stvárnila roli Anny v záběru do minulosti.V roce 2011 nahrála Tini špaňelskou verzi Shannon Saunders (Tu Resplandor). Píseň byla zahrnuta do alba Disney Princess. Martina představila píseň na akci pro Disney Channel v Argentině s názvem Celebratón 31.12.2011.

Tini

13. dubna 2017 v 16:36

1. část o Martině Stoessel

Martina je zpěvačka, herečka, tanečnice, občas modelka. Ale začneme od začátku.

Narodila se 21.3.1997 v Buenos Aires v Argentině.

Její celé jméno je Martina Alejandra Stoessel Muzlera.

Proč se jí říká Tini?
Protože v porodnici byla drobná a její mamince (Marianě Muzleře) přišlo jméno Martina moc velké, a tak ho zdrobnila na Tini.

Tini má jednoho bratra Francisca. Její otec Alejandr Stoessel je producent a režisér.

Její nejlepšími kamarádky jsou: Bela, Chloé, Clara a Caro


Související obrázek
 
 

Reklama