Violetta

Violetta photocards

10. června 2017 v 11:46
Jestli nekdo z vas sbírá Violetta photocards z 1. série. Mám další na výměnu, nebo na prodej.

Čísla nových karet: 3,9,39,59,63,91,93,94,106

Kdybyste chtěli vidět fotky, napište vyfotím.

Kdyby někdo z vás měl zájem, napište do komentářů svůj e-mail a blíže se domluvíme.

Violetta photocards - 1. série

8. května 2017 v 12:48

Ahoj, dnes bych vám chtěla nabídnout výměnu těchto karet z Violetty 1. série:

Nebo si je můžete koupit, cena za jednu kartu je 7 Kč. Kdyby někdo z vás měl zájem, napište do komentářů svůj e-mail a blíže se domluvíme.

Písně z Violetty 3. série

3. května 2017 v 15:04
Znělka z 3. série.

Seznam písní:
En Gira
Amor En El Aire
Supercreativa
Encender Nuestra Luz
Aprendí A Decir Adiós
Ser Quien Soy
Quiero
Underneath It All
A Mi Lado
Mil Vidas Atrás
Rescata Mi Corazón
Fiends 'Till The End
Más Que Una Amistad
Mi Princesa
Es Mi Pasió
Descubrí
Llámame
Más Que Dos
Sólo Pienso En Ti
Abrázame Y Verás
Crecimos Juntos
En Gira
Supercreativa
Aprendí A Decir Adios
Underneath It All
Abrázame Y Veras
Sólo Pienso En Ti
Descubrí
Llámame
Poslední píseň Crecimos Juntos
Jaká písnička se vám nejvíce líbí? Napište do komentářů.

Violetta 3. část

2. května 2017 v 16:26
Violetta 3. série
Po skončení světového turné, které bylo úspěšné v Evropě se Violetta a její přátelé museli vrátit do Buenos Aires na poslední ročník školy. Objevily se zde tři nové postavy. 1. je Gery, která se zamilovala do Leóna. 2. je Alex, který se zamiloval do Violetty a společně s Gery jim začnou škodit. Způsobili tím rozchod Violetty a Leóna. 3. postavou je Priscilla (matka Ludmily), která se zamilovala do Germana (otec Violetty). Violetta, Ludmila, German a Priscilla začaly společně bydlet a později se German s Priscillou vzali. Po odchodu Marca, se Francesca a Diego do sebe zamilovali, ale nechtěli to říct Violettě aby jí neublížili. Ta ale na to přišla a byla na ně naštvaná, později jim ale odpustila. Violetta s Francescou se převlékaly za angličanky Roxy a Faustu, aby se Violetta a León k sobě vrátili. Ale León se zamiloval do Roxy a Violetta byla nucena mu říci pravdu. Byl na ní dlouho naštvaný, ale na konci série se k sobě vrátili. German přestával Priscille rozumnět, a tak se s ní rozešel. Na konci série se konečně zamiloval do Angie (během tří sérií se to skoro podařilo) a v posledním díle si ji vzal. Na svatbě zazněla poslední písnička Crecimos Juntos.

Po skončení seriálu běžel na Disney channel rozlučkový díl a Violetta: Cesta na vrchol. Poté seriál úplně skončil.

Violetta Live
Violetta Live je druhé a zároveň poslední turné Violetty. Koncerty se opět konaly po Evropě a Latinské Americe. Turné začalo 3.1. 2015 v Madridu a skončilo 1.11. 2015 ve Francii. Celkový výdělek dosáhl podle portálu Pollstar hodnotu 76,8 milionu dolarů a turné se tak umístilo na 15 příčce nejúspěšnějších tour roku 2015.
Písně z Violetty 2.série

27. dubna 2017 v 15:57
Znělka z 2. série.

Seznam písní:
Entre dos Mundos
Hoy Somos Más
Yo Soy Asi
Alcancemos las Estrellas
Euforia
Cuando Me Voy
Código Amistad
Cómo Quieres
On Beat
Peligrosamente Bellas
Algo Se Enciende
Luz, Cámara, Acción
Nuestro Camino
Ven Con Nosotros
Soy Mi Mejor Momento
Si Es Por Amor
Esto No Puede Terminar

Tady jsem vám vybrala podle mě nejhezčí písně:

Hoy Somos Más
Entre Dos Mundos
Euforia
On Beat
Como Quires
Luz, Cámara, Acción
Soy Mi Mejor De Momento
Esto No Puedo Terminar

A jaká písnička se vám líbí nejvíce ? Napište do komentářů.

Violetta 2. část

25. dubna 2017 v 16:26


Violetta 2.série
Violetta chodí do Studia, které se přejmenuje na Studio On Beat. Její otec ji ve zpěvu, tanci a herectví povzbuzuje. Objevily se zde tři nové hlavnější postavy, které tak trochu zamíchají dějem. Jako první je Lara, která začne chodit s Leonem, je to jeho mechanička na motokrosu. Druhou postavou je Jackie, nová profesorka tance místo Gregoria.Ta zamotá hlavu Pablovi, kterého ale miluje Angie. Poté je tu Diego, který se zná s Ludmilou od dětství a mají plán, že Diego začne chodit s Violettou a pak jí zlomí srdce a Ludmi za to Diegovi řekne, kdo je jeho otec. Na konci série vyhrávají Violetta, Leon, Francesca a Diego v taneční soutěži cestu do Madridu. Diego se pak ale do Violetty zamiluje doopravdy, ale nikdo tomu neuvěří potom, co Leon natočí jeho hovor s Ludmilou. Po vystoupení, kde se právě tato situace odehrála se Leon a Violetta vrátí k sobě. Diego se dozví, že jeho otcem je Gregorio, profesor tance, který když se tuto zprávu dozví se úplně změní od přísného učitele k milému obdivovanému a milovanému profesorovi, kterého studenti mají rádi.

Violetta en Vivo
Violetta en Vivo je první turné seriálu Disney Channel Violetta. Koncerty se konaly v Latinské Americe a v Evropě. Na základě úspěchu seriálu bylo na začátku roku 2013 oznámeno, že se hlavní představitelé seriálu v čele s Martinou Stoessel, Jorgem Blancem, Diegem Domínguezem a dalšími představí v živé koncertní show v Jižní Americe a Evropě. Turné s názvem Violetta en Vivo odstartovalo 13. července 2013 v Teatro Gran Rex v Buenos Aires. Zde proběhlo dohromady 60 živých vystoupení a prodaných bylo více než 180 000 vstupenek. Z Evropských zemí turné navštívilo Španělsko, Itálii a Francii. Tour skončila 3. března 2014 znovu v Buenos Aires a dočkala se pozitivních ohlasů mezi fanoušky i kritiky.
S Diegem a Leónem

Koncert En vivo

Písně z Violetty 1.série

22. dubna 2017 v 14:07

Znělka seriálu En Mi Mundo se každou sérii změní. Tady ji máte z 1. série.


En Mi Mundo
Te Creo
Voy Por Ti
Juntos Somos Mas
Entre Tu y Yo
Ahí estare
Tienes Todo
Te esperare
Veo Veo
Dile Que Si
Habla Si Puedes
Verte De Lejos
Ven y canta
Tienes el Talento
Are You Ready for the Ride
Junto a Ti
Podemos
Ser Mejor

Te Creo
Tienes Todo
Veo Veo
Dile Que Si
Ven y Canta
Habla Si Puedes
Junto a Ti
Ser Mejor

Violetta 1. část

19. dubna 2017 v 16:30
Violetta

Mezi největší úspěchy Tini patří Violetta. Určitě každý kdo zná Tini zná i Violettu, protože je to její část života za kterou je velice ráda.A kdo Tini ani seriál Violetta nezná, tak dnes se dozví co to je a o čem je 1. série.

Nejdříve se ale podíváme, jak Tini roli získala.
Její otec chtěl Disney Channel navrhnout projekt Dulce y Nea a požádal Tini aby nahrála pár písniček pro prezentaci. Tini souhlasila a písničky nahrála v nahrávacím studiu, které patřilo jejím bratrancům. Když její tatínek ukazoval projekt lidem z Disney a pustil jim nahrávky, ptali se kdo to zpívá, protože se jim to moc líbilo. Také rok hledali hlavní představitelku do pořadu Violetta a Tini nabídli aby se zúčastnila castingu. Tini se castingu zúčastnila. Bylo jí 14 let a casting byl její první. Na castingu zpívala píseň Lo que soy od Demi Lovato, kterou procvičovala se svojí učitelkou zpěvu a tančila hiphopovou choreografii, kterou si sama vymyslela. Ale tu pochvýli zapomněla a tak improvizovala. Vždyť už od malička tančila před zrcadlem!

Zde se můžete podívat na části Martinina castingu


Co je Violetta?
Violetta je argentinský dramatický seriál, někdy se uvádí jako telenovela, který měl premiéru 14. května 2012 na Disney Channel Latinská Amerika a 11. listopadu 2013 na českém Disney channel. V České repiblice skončil 15. dubna 2016. Seriál má dohromady 3 série, přičemž každá obsahuje 80 epizod. Seriál vypráví o příběhu hudebně nadané teenagerky Violetty, která se vrací do svého rodného Buenos Aires se svým otcem poté, co několik let žili v Evropě. Každá epizoda obsahuje originální hudební čísla různých hudebních žánrů.

1.série

Violetta je dospívající dívka, která si není vědoma svého velmi speciálního hudebního nadání. Tento talent zdědila po své matce, slavné zpěvačce, která zemřela při tragické nehodě, když byla Violetta jen malé děvče.
German, její otec, je velmi úspěšný muž, který miluje svou dceru přesto, že je přehnaně přísný. Po nehodě se oba přestěhují do Madridu a German své dceři zamezí téměř jakýkoli kontakt s ostatními dětmi jejího věku. German si je vědom toho, že Violetta je velmi talentovaná a povzbuzuje ji ve hře na klavír, ale drží ji dál od zpěvu či herectví.
Všechno se změní, když se vrátí do své vlasti do Buenos Aires. Tam Violetta začne chodit na hodiny klavíru ve "Studiu 21", prestižní hudební škole. Tam potká Angie, svou novou domácí učitelku a vychovatelku, která ji podporuje v rozvíjení svého talentu. Nikdo ani netuší, že Angie je sestra Marie, matky Violetty, a tedy Violettina teta.
Později se Violetta zapíše do studia a po zkouškách se z ní stává plnohodnotná studentka. Violetta potkává ve studiu mnoho hudebně nadaných studentů, včetně Tomáse a Leóna. Jsou to dva chlapci se zcela opačnými osobnostmi, kteří se do ní zamilují a bojují o její srdce. Kromě toho poznává nové přátelé i nepřátelé, pomalu začíná dospívat a z malé dívenky uzamčené ve svém pokoji se stává sebevědomá holka s obrovským hudebním talentem. Ve Studiu také potká Francescu a Camilu a stanou se z nich nejlepší kamarádky. Violetty nepřítel je Ludmila, která jí závidí a proto jí škodí.


S Camilou a Francescou

S Tomásem a Leonem

S Ludmilou


Kdo byl velký fanoušek Violetty ať napíše do komentářů.
 
 

Reklama